Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem van Az a...

Fitymaszukuletem van Az a kérdésem hogy hogyan történik a vizsgálat orvosnál?

Figyelt kérdés

Egyedül leszek bent?

Le kell vetkozni?



2021. dec. 2. 09:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Miért írod, hogy nem zavarsz, ha újra és újra priviket írogatsz...?????


Hagyd már abba!

2021. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Ok bocsánat

Akkor hogyan vizsgál?

2021. dec. 2. 11:28
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálja felhúzni a fitymádat, vagy megkér, hogy húzd fel te... ameddig bírod....
2021. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy, húzogasd magadnak, pl fürdés közben szappant nyomsz alá és szépen lehúzod, és ezt ismétled, akkor tud nyúlni, és lehet magától elmúlik.

Ha meg le van tapadva akkor sajnos le kell rántani egy gyors mozdulattal, fájni fog, de ha időnként lehúzod nem tapad le többet.

Kisgyerekeknek is ezt csinálják.

2021. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Első alkalommal semmi komoly dolog nem lesz. Elmondod a panaszaidat, utána megvizsgál, ahogy azt már írták. Van valami konkrét dolog, ami miatt tartasz a vizsgálattól?
2021. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Elmondod az orvosnak mi a problámád. Azután meg fogja nézni. Lehet az aszisztens nő is ott lesz, de azért ma már általános, hogy legalább egy függöny mögött vizsgál meg. Ha fiatalkorú vagy a szülő is jelen lehet. Vagy neked kell megmutatni meddig tudod felhúzni, de lehet egyből a doktor húzza hátra. Csak annyit mondhatok no para!
2021. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
2021. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Bővebben itt is:


[link]

2021. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%

30 éves vagyok, és szintén fitymaszűkületem van. Viszont annyiban vagyok szerencsés, hogy vérpéniszem van, tehát a tisztítása sosem volt probléma, teljesen fel tudom húzni ernyedt állapotban, viszont erektáltan kb. a makk feléig csúszik fel. Tehát még az a veszély sem fenyeget, hogy a makk pereme alá csúszik és ott reked, mert nem az a határeset szűkület, hanem szó szerint félúton elakad. Önkielégítéssel sosem volt gondom, meg sikosító használatával úgy tapasztaltam, hogy szinte teljesen tudnám ugyanazokat a dolgokat űzni, amiket egy normális péniszű, ugyanis a makkomnak pont az a része felszabadul, ahol a legkellemesebb az inger, tehát nem érzem, hogy sokkal kevesebbet éreznék azokkal szemben, mint akik körülmetéltek, vagy akiknek felcsúszik. Ez inkább valóban látványra lehet vicces és szégyellni való (szerintem), nekem se nem fájdalmas, se egészségileg nem káros vagy büdös, akkor már előjött volna valami probléma ennyi év után. Persze más kérdés, hogy melyik nő hinné el, hogy ez bizony tisztítva van rendszeresen, és nem kell tőle félni, csak látványra ilyen más...Sajnos nekem egyúttal, ahogyan észrevettem ernyedt állapotban, a fitymafék is nagyon rövid, mert erősen húzza befelé a makkot. Érdekes mód, ebből sem érzékelek semmit, mert ugye mereven nem csúszik hátra a fityma, hogy megfeszüljön a rövid fék. Úgy érzem ha megműttetném, akkor félő, hogy pont azt a részt vágnák ketté/ki, vagy nem is tudom mit csinálnak a rövid fitymafékkel...Tehát pont azt a részt károsítanák, ahol nekem a legkellemesebb az érzés. Mert a makkom többi zónája olyan nagyon intenzív, éles, érzékeny és kellemetlenül erős az inger, ott a fitymaféknél meg az a kellemesen édes érzés, ami kell az élvezethez. Szóval ha műttetném, lehet, hogy volna egy egészséges, normális kinézetű péniszem, de több mint félig halott inger érzékeléssel. Szóval ezekre is érdemes figyelni előtte.

Kérdező, te azért meg tudod tisztítani rendesen? Ha sehogyan sem tudod teljesen felhúzni, akkor viszont mindenképp kezelni kell. Ha meg inkább olyan eset, mint az enyém, akkor meg a te döntésed, akkor csak a szexualitásban gátolhat (már ha tartasz igényt rá az életben).

2021. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
és akkor te miért nem mentél még el dokihoz, hogy megoldja a szükületet?
2021. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!