Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem van Az a...

Fitymaszukuletem van Az a kérdésem hogy hogyan történik a vizsgálat orvosnál?

Figyelt kérdés

Egyedül leszek bent?

Le kell vetkozni?



2021. dec. 2. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Leírta azt is, olvasni/szöveget értelmezni tudni kéne...
2021. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, mégis hogyan képzelnéd el vetkőzés nélkül a vizsgálatot...???


RÁvezető kérdés: pisilni hogyan szoktál...? Nem húzod le a cipzárt, nem veszed elő a szerszámot?

2021. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Valaki rántsa már fel!
2021. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem a vizsgálattól. Végig izgultam, mert sosem kellett még idegen előtt levetkőznöm meztelenre. A végén ciki volt, hogy azt mondta az orvos, hogy borotváljam le majd a rudam a műtét előtt. Full bokrosan mentem, ami még cikibb volt, mert az izgalomtól nagyon összement a farkam
2021. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult ez a vizsgálat, mert azért itt nem egy röntgent vagy ct eredményt kell kielemezni. Bemégy, levetkőzöl, aztán elmondja, hogy mit tegyél. Valószínűleg állva vagy fekve magadnak kell felhúzni vagy majd ő segít. Mellékesen pedig tuti megnéz minden mást (húgycső, fitymafék, sérv, herék), de nem valószínű a rektális vizsgálat, ha ettől félsz.
2021. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz privátban, 22 éves vagyok és 18 évesen volt fitymaszűkület miatt körülmetélésem.


(Igen, az urulógusnál ketten lesztek bent és le kell told a nadrágod, hogy megnézhesse mi a helyzet. Nem fog fájni, nem fogja feltépni.)

2021. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Persze, az asszisztens meg shoppingol addig...

Volt akit felrántott az urológus és azt mondta: lehet hazamenni tornáztatni.

2021. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem,bent lesz az asszisztens is,ő adja a nyálat.
2021. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!