Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mereven meddig kell hátra...

Mereven meddig kell hátra mennie a bőrnek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen
2021. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben (bár ez a kérdésből nem derül ki) a péniszed merev állapotára gondolsz, és a "bőr" alatt a fitymát érted, akkor a makk alá.
2021. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanúgy hátrahúzhatónak kell lennie, mint lankadt állapotban. De ha arra gondolsz, hogy mennyire kell fednie a makkot merevedéskor, az teljesen egyénfüggő. A fityma hosszától függ.
2021. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a makk peremének ki kell látszódnia?

Mert addig fel tudom.

2021. dec. 2. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A teljes makkodnak szabaddá kell válnia. Ha ez nem megy, azt kell eldönteni, hogy a fitymád túl feszes-e vagy a fitymafék akadályoz. És érdemes megnézetni szakorvossal!
2021. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Szia !

Nem is olyan volt ez a kérdés kiírva.

Gondolom te írtad ki.Ilyen kérdést nem fiatal,vagy meglett férfiak írnak ki.Te sem ide tartozol gondolom.

Előfordulhat,hogy rákérdeznek a korodra.

Azt ajánlanám,ha nem vagy 16,akkor ne válaszolj erre a kérdésed alatt. Ez a tiltásodba is kerülhet.

Ahogy nekem feltünt a kérdésed,másoknak is feltűnhet.

Én a helyedben megköszönném a választ,és oda irnám több válasz nem is kérek. Te nagyon nem ismered itt még a válaszolókat.

Itt egy klikk válaszolgat,és olyan válaszokat írhatnak,amlyek felkeltik a moderátor figyelmét is.

Én jó indulatból írtam neked. Pöcsös dolgokról inkább itt szoktam írni.Nem kell mindent kivinni a nyilvánosságra.

Talán némi szükületed van ? Van ám olyan is aki a rövid fék miatt nem tudja teljesen hátra húzni.

Hány éves vagy,amugy ?

Szeva ! D

2021. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem szükséges orvoshoz menni, ha nem akadályoz semmiben. Mosni tudod, szexet meg te érzed.
2021. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!