Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadt állapotban hátra...

Lankadt állapotban hátra tudom húzni a fitymám, mereven csak félig. Mi lesz a dokinál?

Figyelt kérdés

Lassan sikerül rávenni magam, hogy elmenjek egy dokihoz, de nemtudom, hogy mi lesz. Már attól parázok, hogy meg kell mutatni neki, és ugye lankadtan simán hátra tudom húzni. Állva meg elég vastag és a bőr nem jön hátra, csak félig. Most ahhoz, hogy a doki megnézze, mi a baj, fel kell hogy állítsam ott a rendelőbe? Az olyan gáz helyzet lenne nekem! :(

És mi lesz ha azt mondja, hogy le kell vágni? Nincs valami alternatív megoldás? Szeretném megtartani a fitymám! Kérlek segítsetek! :(


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. jún. 15. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy erekciót kell produkálnod. Tudni fogja ennyiből is, hogy mit kell tenni.

De hidd el, láttak ők már mindent.

2020. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lankadt állapotban én sem tudom, hogy hol szűk :(

Próbáltam filccel beszínezni mereven, és akkor lankadtan látszott hogy hol van kb a szűk gyűrű, de ugye a fityma az ilyen 2egymáson elcsúszó bőr és nemtudom mi hol van... olyan rossz ez a bizonytalanság :(

2020. jún. 15. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A doki tudni fogja a dolgát, megnyugodhatsz hogy nem te vagy az első és az utolsó sem aki ilyen dologgal állt elé, hiszen ez a szakmája.


Szóval nyugodj meg és feleslegesen ne stresszeld magad.

2020. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Az engedélyed nélkül nem csinálhat korulmetelest.

Létezik egy Novoglan nevű szerkezet.keress rá a neten

2020. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg belevág vagy belehasít a fitymába, de akkor nem lesz olyan szép az eredmény. A dokitól nem kell parázni, hiszen ez a munkája. A férfiasságod megér ennyi kellemetlenséget, nem? Alapvetően segíteni akar, hogy utána használhasd. Kitartás.
2020. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fitymaféked a rövid, ami egy nagyon egyszerű műtét, néhány perces és kész is. Valamit felvágnak vagy elvágnak a fitymafékednél és kész is, mert úgy már hosszabb lesz.
2020. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szellkriszta ***** válasza:

Sztem a péniszed itt a probléma tárgya. A baj a bizonytalanság.

0. lépésként meg kell taulni megbízni egy orvosban. Pl. nem sztk-ba menni, ahol előfordul h lekezelő. Magán jobb lehet.

Pl. Mondd el neki is, amit nekünk.


Mint a fogorvosomnál láttam: "Aki csak a betegséget kezeli, de a beteget nem, az elveszíti a páciensét."

2020. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!