Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom elég fiatal, sajnos...

A párom elég fiatal, sajnos mégsem működik rendesen a pénisze. Ajánlanátok orvost, aki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Kizárólag a potencianövelő segít, hogy keményebb legyen. Eléggé megviseli ez az egész, én pedig nem akarom, hogy vackokkal mérgezze a szervezetét.

Aktus közben is sokszor elpuhul, emiatt voltunk orvosnál, de fogalma sem volt, mi lehet a gond. Tudnátok esetleg egy jó orvost ajánlani?


2021. dec. 5. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy?
2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem a korodat mert lehet, hogy nem izgatod fel eléggé. De ne sértődj meg ezen rám, csak agyalok. Ha igaz akkor sem fogja soha bevallani.


Mert pl a párommal mikor együtt vagyunk általában én kényeztetem elsőnek és ennek hatására, plusz annak ahogy látom és érzékelem rajta, hogy élvezi teljesen kővé vagyok meredve.


Viszont amikor kényeztettük egymást és aktus is volt és ő még másodjára és harmadjára is akarja de csak nagyon nehezen tud már elmenni, nekem már semmi kedvem és izgalom sincs nagyon, csak "reszelés" akkor én is elpuhulok.


De van, hogy az utcán sétálva az ellenkező nemen akad akár csak egy szép vagy izgalmasabb részlet és máris kész vagyok.

2021. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kávé segít


Normálisan, lassan, érzékenyen kell csinálni, az is "segít"...


Vagy azt is ki lehet próbálni, hogy ha kihagytok 1-2 hetet, aztán izgalmasabb lesz

2021. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

„Normálisan, lassan, érzékenyen kell csinálni, az is "segít".”


Hogy mindketten elaludjanak, a csávó farka meg tutira lekonyuljon?

2022. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!