Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom kitörölni a fenekem...

Nem tudom kitörölni a fenekem mert mindig kakás marad. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szőrös a fenekem ami valamilyen szinten biztos közre játszik benne. Rengeteg wc papírt kell használnom, hogy úgy nagyjából tiszta legyen a lyukam de még ilyenkor sem lesz teljesen tiszta. Egy csomó szőrt kiszoktam tépni közben véletlen és olyankor van, hogy vérzik is. Mit tudnák ez ellen tenni? Másnak van valami tapasztalata?

2021. dec. 8. 17:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
közrejátszik*
2021. dec. 8. 17:27
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Lemetszed a dzsungelt vagy kimosod zuhannyal.
2021. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Használj nedves wc papírt/törlőkendőt, vagy mosakodj meg utána
2021. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Enyém is szőrös, ez az egyik oka, hogy borotválom. Ha kipottyant pedig próbáld ne szétkenni, összenyomni, ha maradt valamennyi a lyuknál, tehát fel se állj. Ha nagyjából kész, akkor vizesíthetsz be WC papírt is amúgy, amit rétegelsz egy kevés szárazzal, csak némelyik nem igazán bírja ezt a műveletet, szárazon múlik a dolog. Utána pedig ismét folytatod szárazzal. Nedves törlőkendő pedig dugulást okozhat amúgy. Nem szabadna WC-be dobni.

Amúgy pedig próbálj fürdés előtt WC-re menni, vagy iktass be utána egyet. Még alternatívaként van alvázmosó WC kagyló is, olyat sose próbáltam, de eléggé fura lehet...

2021. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

4. En se dobom soha a wc-be, de nem is ezt irtam neki :D hanem hogy az is egy alternatíva lehet.


3.voltam

2021. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem azért mondtam. Csak leírtam, mielőtt dugulást okozna valaki 😄

Én se tudtam régen, hogy nem szabad, beledobtam. Nem gondoltam túl.

Szaros, lényegében WC papír, seggem töröltem vele => WC-be való.

Fene se gondolná, hogy nem kötelezik a gyártókra a lebomló anyagot... Elhiszem hogy nehéz nedvesen tartani és emellett ne használat előtt már lebomoljon, de biztos valahogy kivitelezhető lenne. (vagy lehet már van is, nem néztem utána).

A sima WC papír is gondot tud okozni, bár inkább külföldön, de ugyebár megvan az a tulajdonsága, főleg a jobb minőségűeknek, hogy vízben teljesen szétfoszlik.

2021. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

1. Rendszeresen borotválod

2.1. Nem törlöd, hanem mosod

2.2. Ha nem otthon vagy, akkor tartasz magadnál nedves törlőpapírt

2021. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

6. Igen, egyébként van ami elvileg dobható a wcbe, de én inkább nem kockáztatok :D nőként minden nagywc után használom,de csak a komfortérzet miatt. A kérdező irta hogy egy csomó wcpapírt elhasznál a törölgetésre. Lehet hogy a nedves papír jobban beválik neki, azt is be tudja "csomagolni" egy kis darab wcpapírba és úgy mehet a kukába. Igy kevésbé undi szerintem :D de a legegyszerűbb még mindig a zuhany

5.voltam

2021. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A szőr kitépésétől nem vérzik (erről a gyantázók tudnának mesélni), az inkább aranyér tünete. Ráadásul az aranyér is okozhatja, hogy nem lesz teljesen tiszta, azért ennek is nézz utána.
2021. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Vizet még nem vezették be nálatok???

Dehogy eső víz se legyen ez borzasztó.

2021. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!