Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyáron nagyobb libidó?

Nyáron nagyobb libidó?

Figyelt kérdés
Utóbbi években figyeltem meg, hogy nyáron mondhatni folyamatosan be vagyok indulva. Viszont amikor jön a november környéke, óraátállitás minuszok, nagyon lecsökken az étvágyam. ilyen 3-4 napig egyáltalán nem maszturbálok ami számomra bődületes hatalmas dolog mivel folyton rajta jár az eszem. És persze ha csinálom is közel sincs meg az a vágy, hogy úristen de jól esik. Összefüggésben lehet az időjárással, évszakokkal? 24/F

2021. dec. 9. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavasztól-őszig, mindenki kivirul... (aki nem a tél szerelmese:) ) Teljesen normális, hogy a melegebb hónapokban, amikor hosszabbak a nappalok, sokkal aktívabban vagyunk miden téren. Ahogy rövidülnek a nappalok-begubóznak az emberek, az aktivitás is csökken minden téren. Szexben is :) Szerintem ez teljesen normális.
2021. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
itt a tavasz, húzom a ravaszt:)
2021. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron hosszabbak a nappalok, rövidebbek a szoknyák. Következés kép hosszabb a farkad is. Kivéve, ha szájer vagy
2021. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nyáron nagyobb igen
2021. dec. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden mindennel össze függ.
2021. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
napsütés d vitamint termel. téli d vitamin hiány csökkenti tesztoszteron szintet. életkor még jobban.80 felett már fel se fog álni ne aggódj.
2021. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen lenge ruhákban járnak a nők mostanában nyáron, ezt egyáltalán nem csodálom.

Van amelyik még spékeli is ezt, egy melltartó nélküliséggel, meg hasonlók.

2021. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
7es már nem divat fehérneműt hordani. persze melltartót hord amelyiknek jó nagy mellei vannak
2021. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát

Én már láttam olyat, hogy akinek nagy volt az sem hordott, és a köldökéig ért.

2021. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!