Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iszonyúan korpás a hajam....

Iszonyúan korpás a hajam. Többet mossam vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés
Szerintetek az lenne a jobb, ha inkább ritkítanám a hajmosást, vagy az, ha naponta mosnám, vagy legalább kétnaponta?

2021. dec. 10. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Nizoral

2.Szárítsd meg mosás után

3.Ha egyik se válik be akkor buzzcut #1

2021. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden korpa egyforma. Bőrgyógyászhoz kell menni és megmondja milyen korpa es mit erdemes rá használni, ami hatékony is.
2021. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha nagyon száraz a fejbőröd a sampon váltás is segíthet. Ha inkább “zsírosan” korpás szerintem segíthet ha próbálod minél kevesebbszer mosni. De egy bőrgyógyász sosem árthat ha lát.
2021. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hmmm lehet tényleg az a baj, hogy nem szárítom meg hajmosás után.


Egyszer voltam bőrgyógyásznál, azt mondta, hogy stressz. :D

Használjak gyógysampont, de inkább váltsak életmódot. Majd eltette a 8000 Forintot és távoztam a 2 és fél perces vizsgálat után.. (most hogy így belegondolok, egy örömlánynál is járhattam volna :D )

2021. dec. 10. 19:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor jó b** volt, nekem sokat segített. Nem mind1 milyen korpa tudod száraz, vagy zsíros vagy baci okozza. Lehet többet átasz egy rossz fajta samponnal mint használsz.
2021. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Majd lehet elmegyek egy másik bőrgyógyászhoz.

A nizoral szokott segíteni.

Meg amikor gyakran mosom.


Mostanában nem mosom gyakran, hanem olyan hetente. Nem is gáz, de amikor megmosom aznap, meg másnap hullik, száll. Aztán harmadnapra megnyugszik .D:

nem is értem

2021. dec. 10. 19:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább borotváld a fejed.
2021. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem borotválom, mert szeretem a hajamat. :D
2021. dec. 10. 20:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Heti egy az lehet kevés. Én 2-3 naponta szoktam. Pedig viszonylag száraz hajam van. Meg nem szárítom, hanem törülközővel szárazra "itatom" a fejbőröm. Dörzsölni sem jó, mert a vizes haj a legérzékenyebb.
2021. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A nők vajon miért csak több hetente mosnak hajat? És semmi bajuk nincs.
2021. dec. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!