Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a makkom?

Miért fáj a makkom?

Figyelt kérdés
Olyan 4-5 napja este önkielégítés után 20 perccel elkezdett fájni a makkom, de nem az egész, hanem a jobb eleje, olyan mintha megnyomtam volna, de nem rémlik ilyen. Alapjában nem fáj, csak ha hozzáérek, vagy húzom hátra a bőrt, de akkor is ha csak kicsit megnyomódik. Eddig sose volt ilyen, nem tudom mire vélni, de napok óta nem múlik. Mi lehet ez?

2021. dec. 12. 13:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Lehet hirtelen úgy technikát alkalmaztál és ezért így reagált. Ha nagyon-nagyon fáj akkor menj ez az orvoshoz. Ne legyen belőle komoly problémád.
2021. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
26 úgy csináltam, mint bármikor máskor. Nem fáj annyira, inkább csak kellemetlen, meg tényleg csak akkor, ha megnyomódik, vagy hozzáérek, de akkor se értem, előtte sose volt ilyen.
2021. dec. 12. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Balanitis alias makk gyulladás.

Ecetes lemosást javaslok legalább reggel és este.

2021. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Jó hogy nem sósavat javasolsz.
2021. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gyanakodtam arra, igaz elfelejtettem írni, de a lényeg hogy kívülről egyáltalán nem látszik semmi elváltozás, piros folt, nem is viszket. Azért is nem értem mi lehet.
2021. dec. 12. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit szüneteltesd az önkielégítést, ha fáj.
2021. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj be az orvoshoz.
2021. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sósavat? Dehogy is! Ecetből is csak a 10-est de maximum 15-ösig higítva! A 20-as szét mar.
2021. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha naponta legalább kétszer alaposan megmosnad Baba-tusfurdovel,semmi bajod se lenne! A tisztán tartás csodákra képes!
2023. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!