Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék,hogy eltűnjön a...

Mit tehetnék,hogy eltűnjön a Zsírmirigyem?(Pappillómám)?

Figyelt kérdés

A Pappilor 15 ml-es krém,tudom,hogy nem jó...Nagyon sokan írták,hogy 3 nap alatt eltűnt a Pappilómájuk...

Érdekes nagyon,nekem nem tűnt el...


[link]


Belinkeltem nektek a véleményeket! :)



2021. dec. 16. 09:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
A krémet mennyi időt ír?
2021. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Krémen*
2021. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%

A zsírmirigy NEM papillóma!

Még mindig csak a leműtés használ, akárhányszor is kérdezed meg.

2021. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A krémen semmi időt nem ír,nincs rajta magyar szöveg...Pedig mindent jól csináltam,és semmi...Nem tűnt el...Olyan büdös,hogy csak na...,hatása meg=0...Nagyon mérges vagyok,hogy ennyi pénzt kidobtam érte...Majdnem 14000 Ft volt...
2021. dec. 16. 10:00
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Pedig volt egy szakasz az előző kérdésednél, amikor már felcsillant a remény, hogy megértetted, amit írtunk...


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Hány éves vagy?

2021. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

A papillómák szövődményeitől félve elkezdtem használni a krémet, örülök is, hogy megtettem. Pár hét alatt sikerült megszabadulnom tőlük, és már nincsen gondom velük!


annika50 írta a hozzászólást! :)

2021. dec. 16. 10:09
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
De cica, neked nem papillómád van...
2021. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

A papillómák egy ideje zavarnak már. Megjelentek elég rossz helyeken és nem tudtam tőlük megszabadulni. Már azt hitte, hogy nem is fog sikerülni, míg meg nem találtam ezt a terméket. HÁLA AZ ÉGNEK, már nincs több problémám velük!


Moonika30 írta

2021. dec. 16. 10:12
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtuk már neked az előző kérdésednél is, hogy a zsírmirigy=lipoma, a papilloma szemölcsféle. Nem ártana tudni, hogy most tényleg zsirmirigyet kezelsz ezzel a szerrel, mert akkor megnyugodhatsz, 100 ezret is elkölthetsz ezekre a csodaszerekre akkor sem fog eltűnni, a kimetszés segít ebben az esetben. Ha meg tényleg papillomád van akkor is egyeztess orvossal, mert úgy látszik a saját magad által kitalált kezelés nem segít a gondodon.
2021. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
lehet ha orvoshoz menel akkor o tudna segiteni. te otthon a szamitogeped elott csak talalgatsz
2021. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!