Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zsírmirigy(Papillóma) eltávolí...

Zsírmirigy(Papillóma) eltávolítása,hogy? A többit lentebb találjátok :)

Figyelt kérdés

Nos pont a fejem tetején,középen a hajvonalamnál van egy kicsi 2 3-cm-es Papillóma,rendeltem rá egy Pappillor 15 ml-es krémet,nagyon drága volt,semmit sem ért...

Sebészhez,kiműtettetni nem fogom,mert van más betegség is az egész családunkban...


Valaki írta,hogy neki 15% ecet segített neki reggel és este,de sajnos nem tudok neki írni,mert vagy letiltották,vagy nincs már meg a fiókja...:(


Kérek szépen mindenkit,valahogy segítsetek! :)

Amúgy hála Istennek nem fáj,nem érzékeny,csak idegesítő,hogy ott van...


Köszönöm szépen mindenkinek,aki válaszol :)



2021. dec. 10. 07:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Most néztem meg,a síma almaecet,csak 5%-os...a rendes ecet meg ha jól tudom,20%-os :)

Szóval most azon gondolkodom,hogy melyik lenne a jobb?

A síma ecet,ami 20%-os,mert az almaecet csak 5%-os...(nem fogja marni majd valamelyik ecet a zsírmirigyet a fejem közepén?

Nem fogom nyomkodni,meg szúrkálni,az biztos :) ;)

2021. dec. 10. 07:29
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi van valójában a fejeden, mert a zsírmirigy(?) meg a papilloma nagyon nem ugyanaz.

A papilloma Hpv vírus okozta bőrelváltozás. Mondjuk általában nem a fejen.

Szóval ha valójában zsírdaganat (lipóma), akkor a papillóma krém természetesen nem segített semmit, hisz szezon meg fazon...

2021. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. Az ecetet pedig felejtsd el, az butaság.
2021. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Esetleg tudnátok ajánlani olyan gyógyszert,ami elmúlasztja,és nem kerül olyan "sokba"?


Igen,Pappillóma van a fejem közepén...

2021. dec. 10. 07:44
 5/29 A kérdező kommentje:
Most voltam fodrásznél,és azt mondta egy idősebb néni,hogy meg ne próbáljam kivetetni,mert egyrészt,nem olyan nagy,meg a néni elmesélte,hogy egy ismerősének kivették a lapockájából,és 5 hónap alatt meghalt...:(
2021. dec. 10. 10:37
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező, én nem akarlak bántani, de kérlek, ne legyél ennyire befolyásolható. Az emberek sok butaságot beszélnek, nem kell mindent elhinni. Nézesd meg egy normálsis orvossal, és majd ő megmondja, mik a lehetőségeid. Ha van műtéten kívüli megoldás, akkor arról is tájékoztatni fog.

a 3. voltam.

2021. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,megmutattam dokinak,de semmit nem mondott...Nem vagyok befolyásolható egyáltalán,nagyon igaza volt a néninek...Az tuti,hogy én nem fekszem kés alá!!!

Mert más betegségem is van sajnos...

2021. dec. 10. 11:01
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

"Nem vagyok befolyásolható egyáltalán,nagyon igaza volt a néninek..."

🤣

Ja, tömegek halnak bele szemölcsleszedésbe naponta a világon.

A néni azt nem mesélte, hogy a szomszédasszonyának a fia azért lett sánta, mert várandósan nagyon megnézett egy fél lábú embert?! 🤣🤣🤣

2021. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

De butaságokat írkálsz,és még ki is röhögöd a másikat,szép...Tiszteletet nem tanultál az iskolában?

Vicces vagy,de nagyon...De bennem van annyi tisztesség,hogy nem foglak kinevetni...:)

2021. dec. 10. 11:14
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Jólvan, megnyugodtam, nagyon nem szeretem, ha kinevetnek.

Ajánlani tudom, hogy holnap reggel a péknél a mögötted várakozó bácsit kérdezd majd meg, hogy mi az ő szakvéleménye, mennyit élhetsz még a fejeden lévő szemölccsel.

2021. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!