Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért viszkethet illetve...

Miért viszkethet illetve vörösödhet a péniszem?

Figyelt kérdés

Közvetlenül a makk felett szokott enyhén viszketni a péniszem, de csak akkor amikor merev…

Illetve elég durván vörös is lesz maga a makk, de csak önkielégítés közben és mindig csak akkor, hogyha már 5-10 perce csinálom, az elején soha.

Illetve nyugalmi állapotban semmi gond nincs, teljesen normális külsőre…

Maszturbálásnál használok síkosítót, mert anélkül nem is megy, annyira száraz a bőr. Vagy vazelint használok, vagy sima vízbázisú síkosítót. Semmi olyat ami irritációt okozhatna…


Ez valamilyen fertőzés lehet? Nemi úton terjedőt nem kaphattam el, mivel szűz vagyok.


Gombának vagy valamilyen váladéknak szemmel látható nyoma nincs…


Lehet butaság (nem értek hozzá), de lehet ez egyszerűen amiatt hogy van egy fajta fitymaszűkületem? Mármint nem is biztos, hogy van, mert teljesen hátramegy a bőr, viszont nem olyan könnyen.


Lehet hogy majd elmegyek vele orvoshoz, de amúgy nem hiszem hogy fertőzés, mert nem igazán kaphattam el semmit…


Inkább tényleg egyfajta enyhébb fitymaszűkületere tudok gondolni, de azért várok a tippeket és tanácsokat…


Előre is köszi!



2021. dec. 17. 08:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy balanoposthitis, de nem tudom hogy úgy lehet e az, hogyha csak merev állapotban jön elő a probléma…
2021. dec. 17. 08:50
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De nem csak kívülről kapott fertőzések vannak.

Pl. ha szedsz antibiotikumot, az az egész szervezetben pusztítja a baktériumokat, tehát gombás irányban mozdul el a szervezet.

2021. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!