Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől viszkethet a makkom?

Mitől viszkethet a makkom?

Figyelt kérdés
Nem kaptam el semmilyen szexuális úton terjedő betegséget (alkalom híján). A felülete kissé pirosabb mint szokott. Próbáltam Canesten krémmel kenni de nincs sok változás. A helyzet az, hogy túl vagyok egy masszív antibiotikum kúrán éppen. Lehet bármi oka-következménye esetleg? Mit ajánlotok? Volt már így bárkinek?

2016. nov. 28. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű az antibiotikum mellékhatásaként lett gombás a makkod. Kend tovább Canestennel. HA 2-3 nap múlva nincs javulás irány az orvos!
2016. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gombás? De minden nap fürdök antibakteriális tusfürdővel, ez idő alatt egyáltalán nem volt szexuális együttlétem, természetesen minden fehérneműmet szakszerűen mosok minden nap tisztát veszek stb. Nem vagyok körülmetélve se. Akkor hogy kap el az ember ilyesmit? :( :(
2016. nov. 28. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kiszáradt a sok antibiotikumtól, esetleg túl szoros a gatyád, netán sokat ülsz a munkahelyeden stb. Nem kell mindjárt betegségre gondolni.
2016. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen! Nem tudnám eldönteni, hogy száraz érzés vagy viszket. Majdnem ugyanolyan a kettő. De nem száraz... vagy ilyesmi. Csak érzésre.
2016. nov. 28. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Augmentin volt, ugye?
2016. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Klavulánsav és Amoxicillin vagymi a hatóanyaga, de már alakul. :( Ez az antibiotikum kúra egy férfi kivégzés ilyen téren... Erről nem volt szó!! Hogy ilyen is előfordulhat !
2016. nov. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!