Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek herecsavarodása volt...

Akinek herecsavarodása volt kamaszkorában annak az anyukája látta a heréjét miután megműtötték?

Figyelt kérdés
esetleg szőrös volt neki ott lent és zavarta ez a dolog ?
2021. dec. 18. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem volt herecsavarodásom, de 14 éves korom körül egy ideig anyukám segített a fürdésnél. Ugyanis csúnyán elestem biciklivel, és a jobb kezem eltört, a bal meg nagyon zúzódott. Emiatt kb 2 hétig segített a fürdésnél, és igen mindent látott. Azt is hogy szőrös. Az első alkalomnál nagyon ciki volt számomra, de szerintem őt nem zavarta.
2021. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

A heréjét biztos nem,csak a zacsit. Bármilyen furcsa is,az apák sokkal tartózkodóbbak miden féle téren.

Az anyák több dolgot megéltek,láttak,mind gondolnád .

2021. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen dolgokat nyilván nem az anyjával beszéli meg az ember..
2021. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen látott de aznemgaz
2021. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt, 34 évesen, két gyerekes apaként anyám még a fenekemet is kitörölte. Kórházban voltam, nem mozdulhattam, de már nagyon kellett volna üríteni. Hiába nyomtam a csengőt, nem jött senki. Anyám a kórházban dolgozott csak másik osztályon. Gyakran átjárt hozzám látogatóba. Kértem, hogy szóljon a nővéreknek, hogy hozzanak egy ágytálat. Az ottani nővérek mással voltak elfoglalva, így ő hozott egyet. Erősen tiltakoztam ellene, de győzött a természet. Próbáltam magam megoldani a dolgot, de látta, hogy mennyire nem megy, így felajánlotta a segítségét. Még ő jegyezte meg, hogy ez miatt ne érezzem magam kellemetlenül, mert egyrészt a fia vagyok, már milliószor tisztába tett kiskoromban, másrészt ő most mint nővér van itt. Szóval látott belőlem mindent alulról. Kellemetlen volt, de ő diszkréten kezelte a dolgot és soha nem hozta elő a témát.
2021. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkázáskor vagy fürdetéskor is látta a heréidet. Kamaszkorban persze cikibb ez már ilyen kínos műtetnél, de ha unokát akar majd, akkor ez az élet része.
2022. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Nem volt ilyen műtét, de előfordult, hogy látta.
2023. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
14 évesen látta de nagyon kellemetlen és kínos volt nagyon elötte puceran lenni
2023. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért voltál előtte pucéran? Mit csinált?
2023. jan. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!