Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet csinálni a húgycsőég...

Mit lehet csinálni a húgycsőégéssel, ha még nem tudok elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hugyúti fertőzésem van és szedek is rá Sumetrolimot de az már nem ér semmit. Az elején hatott valamennyire de már nem. Most egy ideig nem lesz aaz urológus. Mit lehet csinálni addig?

Ha sokat iszok az nemigazán segít, ahogy a C vitamin sem.

Szedek ezüstkolloidot is meg 2000mg Cvitamint naponta, igyekszem 2 litert inni. Iszok kisvirágú füzike teát. Talán még egy kis szódabikarbónát is beveszek majd szerintem... Nem akarok prosztatagyulladást kapni és nagyon aggódom, hogy mikor múlik már el, mert ez nagyon megnehezít mindent. Még a barátnőmmel se szívesen pettingelek, mert kicsit ronthat rajta az ondó



2021. dec. 18. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloidot nem szabad szervezetbe juttatni, nincsen semmilyen pozitív hatása, ellenben sok mellékhatása lehet, fehérjékhez kötődik és akár ezüstmérgezést is okozhat, a kialakult probléma meg állandósul, soha nem ürül ki. Inkább igyál sok kamilla teát, az jó erre.
2021. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezüskolloid szerintem is rossz ötlet. Hétfőn rendel a háziorvos vagy a helyettese. Őt kellene felkeresni.
2021. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyből el akarok menni nagy vizelettesztre meg STDre is, hogy kaphassak megfelelő antit a kórokozóra és nem akarom, hogy az urógus tippelgessen
2021. dec. 18. 23:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát pedig a sok folyadék ivása szükséges, gyógyszer mellett is.

Önmagában nem oldja meg a problémát, persze, de az, hogy a terület gyakran öblítve van, nem engedi a baktériumokat rendesen elterjedni. Kvázi kimosol egy részét. De ha ritkán pisilsz, simán felterjed a hólyagodig, és akkor nem csak égni fog a pisilés, de akár vérezni is.

2021. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4-5 gramm C vitamin ès 4 liter folyadék ill hàziorvod
2021. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4es vagyok, 5öséből kiemelném a 4 liter folyadékot. ANélkül 4-5 gramm C vitamin nettó vesekőgyártás
2021. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Így van, azért írtam.
2021. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igyál sok kamilla teát.Át kell mosatni az egész húgy úti rendszeredet.
2021. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy nemsok értelme van a gyógyteáknak, C vitaminnak. Azonnali vizelet tenyésztés kell és fontos hogy a reggeli legelső pisid add le laborba (steril tartályban), célzott antibiotikumos kezelés kell minél előbb. Ne halogasd mert rámegy a vesédre és véreset fogsz pisilni, ami nagyon fájdalmas. Full labor kell, STD szűrés is ajánlott.
2021. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Leadtam laborba a mintát de csak újévben lesz eredmény... Ez a 4 liter víz+3g C-vitamin viszont kb 80%-kal lecsökentette a tüneteket.
2021. dec. 25. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!