Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet csinálni a húgycsőég...

Mit lehet csinálni a húgycsőégéssel, ha még nem tudok elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hugyúti fertőzésem van és szedek is rá Sumetrolimot de az már nem ér semmit. Az elején hatott valamennyire de már nem. Most egy ideig nem lesz aaz urológus. Mit lehet csinálni addig?

Ha sokat iszok az nemigazán segít, ahogy a C vitamin sem.

Szedek ezüstkolloidot is meg 2000mg Cvitamint naponta, igyekszem 2 litert inni. Iszok kisvirágú füzike teát. Talán még egy kis szódabikarbónát is beveszek majd szerintem... Nem akarok prosztatagyulladást kapni és nagyon aggódom, hogy mikor múlik már el, mert ez nagyon megnehezít mindent. Még a barátnőmmel se szívesen pettingelek, mert kicsit ronthat rajta az ondó



2021. dec. 18. 22:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezért is kifejezetten ajánlom a magánlaborokat mert a magyar eü annyira szar hogy egy vizelettenyésztésre is heteket kell várni, addig meg szépen ráterjedhet a vesédre. A C vitamin csak elnyomja a tünetet de nem kezeli ki. Tapasztalatból írom, sajnos.
2022. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem mutatott ki baktériumot a vizeletteszt, csak a fehérvésejt szint volt magasabb. Lehet, hogy még a prosztatagyulladás utórezgései voltak, felerősítve egy kis szorosal
2022. jan. 6. 11:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Fehérvérsejt általában azért van mert gyulladás van, a vizeletet csak bizonyos baktériumszám felett tekintik pozitívnak, tehát a bacik lehet ott vannak csak nem érik a labor által megadott referancia értéket. Jobban vagy, elmúlt minden tüneted egyébként? Mert ha nem akkor ezt érdemes lenne kivizsgálni, húgycsőből vett kenettel, mikroszkópos kenetvizsgálat is indokolt lehet. A sumetrolim pedig nem minősül antibiotikumnak, azt inkább megelőzésre szokták adni, afféle vizeletfertőtlenítő ként, de egy már meglévő komolyabb gyulladást nem fog megoldani.
2022. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
STD teszt volt?
2022. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Holnap kérek időpontot bőr és nemibeteg gondozóba, ott pedig majd kérek STD-tesztet.

Nem tudom tudnak-e majd segíteni a makk szárazságomon( amit kb 1 éve tapasztalok és a nyálkahártyát folyamatosan jojobaolajjal pótolom (kb 6óránként))

Remélem nem adnak valami gomba elleni kenőcsöt, amitől megint rohadtul fog fájni a húgycsövem.

Valaki segítőkész embernek szívesen elmesélem privátban, hogy hogyan kerültem ide😅

.

2022. jan. 6. 16:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindannyiunk tanulságára válna, ha itt mesélnéd el. A GYK egy tudásbázis, talán 10 év múlva erre téved egy tudatlan tizenéves aki okul a pldádból és nem követi el a te hibáidat.
2022. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!