Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eltűnő here? Páromnál figyelt...

Eltűnő here? Páromnál figyeltem meg, hogy néha együttlét után az egyik here nincs a zacskóban.

Figyelt kérdés

Amikor először vettem észre ezt, nagyon megijedtem, és szóltam is neki, hogy olyan, mintha egy lenne csak. Aztán odanyúlt, és akkor már mind a kettő megvolt.

Egy másik alkalommal átöltözéskor láttam meg, hogy ugyanígy csak az egyik here lóg lent a zacskójában. Akkor is szóltam neki, akkor ott a tövénél odanyúlt, és láttam is, ahogyan leesik a here a zacskóba fentről. Mondta, hogy neki ilyen, de ha bármikor látom ezt, akkor szóljak nyugodtan, mert amúgy lent kell hordani a zacskóban.

Az a bajom vele, hogy azóta meg folyton ezt nézem neki, hogy benne vannak-e.

Másnál is van ilyen?



2021. dec. 23. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A herék képese vissza menni eredeti helyükre .

A probléma akkor van,ha önmaguktól nem jönnének vissza le .

A herék saját maguk életét élik,teljesen elválasztva egymástól.

Még véletlenül sem tudnak helyet cserélni.

2021. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. 😂 (bocs)
2021. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez komoly dolog, egyáltalán nem vicces. A heréknek nem jó lenni fent, a testben, nem az a megfelelő hőmérséklet nekik. Én mindenképpen kivizsgáltatnám a helyében, ha még nem tette meg. Egyik nagypapámnak volt ilyenje, úgy tudom, és ő végül hererákban is ment el. De még nagyon régen, a születésem előtt, úgyhogy én nem ismertem őt sajnos.
2021. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Orgazmus előtt mindenkinek felhúzodnak a heréi a pénisz tövébe, de a herezacskóban maradnak. Ha a párodnak a hasüregbe el tud tűnni, akkor mielőbb menjetek urológushoz. Ahogy már írták, ez nemzőképtelenséget vagy hererákot is okozhat. Nem véletlenül vannak a testen kívül, számukra a testhő már magas.
2021. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 perc múlva visszaereszkedik, akkor semmi gáz nincs vele
2021. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos helyzetekben a bal már nekem is ment fel, de nagyon ritka, és vissza is ment magától.

De igen, a zacskóban kell hordani mindig!

Reggel önkéntelenül is odanyúlok, hogy érzem-e mindkettőt a zacskóban.

2021. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ez zavaró a férjednek,műtéttel lezárják a rést hogy fel tudjon menni. Ha már nem szűkséges a gyermek áldás,minek ezen problémázni.

Egyébként azért van 2,ha az egyik nem működne ott a másik is .

2021. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hererák mellett azért is érdemes lenne vele foglalkozni, mert így nagyobb az esélye a herecsavarodásnak. Az pokoli fájdalmas és ha nincs időben kezelve, akkor elhalhat a here, ami azt jelenti, hogy ki kell műteni.
2021. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az u.n. lágyékcsatorna tágasságától függően a herék egyike, másika visszacsúszhat időlegesen a testüregbe, érdemes szakorvosnak megmutatni ill. bezáratni a csatornát, hogy véletlenül ne maradjon fenn.
2021. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár havonta nekem is előfordul,nem tudom mennyire normális nekem olyankor ijesztő. De éppen hogy nincs a zacskóban.
2021. dec. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!