Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés óta nincs vagy...

Körülmetélés óta nincs vagy csak ritkán van reggeli merevedésem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Körülbelül körülmetélésem óta nem igazán szokott reggeli merevedésem lenni csak néha-néha elvétve tán havi 1x. Maszturbáláskor legtöbbször normálisan áll a cerka akár magától is, de néha amikor nem vagyok valami remek hangulatomban akkor nem igen. Emellett, szokott még a napfolyamán random kialakulni nálam merevedés ami kicsit megnyugtat, viszont az mekkora gond hogy reggeli merevédst ritkán tapasztalok meg egy jó ideje?

2021. dec. 25. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg az, hogy ilyen állapotban kevésbé ingerli bármi, legalábbis erről hallottam.
2021. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor metéltek körül? Volt valami oka, vagy kinézet/vallás stb miatt?

Különösen felnőttként idő mire helyrejön a pénisz, plusz lehet az oka a műtétből fakadó életmódváltásnak is, pl én mióta sportolok sokkal többször van random merevedésem és sokkal jobban kívánom a szexet mint előtte. A tippem az hogy növekedett a tesztoszteron szintem.


Lehet mentális jellegű a probléma oka, pl még nem gyógyult be, de maszturbáltál és nem olyan volt mint régen és erre rástresszeztél.

2021. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve lettem körül metélve, orvosi jellegű körül metélésem volt, mivel fitymaszűkületem lett.
2021. dec. 26. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
valoszinü sokkot kapott előfordul
2021. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Le lett pontozva, nem nagyon érdekel, de azt tényleg jobb, ha tudod, hogy nehezebb ingerelni, ha körül van metélve.
2021. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
És hány éves vagy? Ahogy idősödik az ember normális, ha ritkábban van reggeli merevedés.
2021. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, hogy bármi összefüggés lenne a reggeli merevedés gyakorisága és a körülmetélésed között. Egyébként se "kötelező" ébredéskor keményen állni a farkadnak.

[link]

2021. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, 19 éves. Ezért is aggaszt a probléma.
2021. dec. 26. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Semmi köze nincs a fitymád hiányához, mivel éjszakai erekciók során minden férfi szervezete teszteli és "kalibrálja" magát több alkalommal is függetlenül attól, hogy nappal hányszor mentél-e el szex vagy maszturbálás közben. A reggeli erekciók attó függnek, hogy egy ilyen alvás közbeni önkontroll melyik fázisban ébredtél-e fel. Az is számít, hogy mennyi folyadékot iszol, mert anatómialag az is befolyásolja a vérellátást stb.
2022. febr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát tapasztalatból mondom az évek során érzéketlenné válik és már csak a szorítástól fogsz tudni elmenni, a punci súrlódását már nem fogod nagyon érezni 21/f A reggeli merevedésre meg nem tudok választ adni mert nem szoktam nézni, mert igazából nem tök mindegy?
2022. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!