Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen módszert ajánlotok a...

Milyen módszert ajánlotok a fityma hátultartásárta? KÖRÜLMETÉLÉS NÉLKÜL

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Kb. 1 hete úgy gondoltam kipróbálom milyen, ha hátul tartom a fitymám. Bár eleinte furcsa volt, nagyon jó érzés hogy "szellőzik" a makkom.



Eldöntöttem, hogy hátul szeretném tartani anélkül, hogy gyakorlatilag percenként a gatyámba kelljen nyúlnom hogy hátrahúzzam (mert valljuk be ezt nem nagyon lehet az utcán/boltban/munkahelyen megtenni).


Körülmetéltetni nem akarom magam, mert ha valaha egyszer megunom vagy meggondolom magam akkoris tudjak változtatni.



Mivel vérpéniszem van (magyarul a lankadt és a merev állapot között jelentős méretbeli külömbség van) ezért ha merev állapotban hátrahúzom akkor ott marad a fitymám a makkom mögött, viszon ahogy félmererev vagy lankadt állapotban van egyből előre csúszik.



Próbáltam már több módszert arra hogy hátultartsam, hosszab kutakodás után ezeket találtam a neten:



Cellux - ahogy mozgok a celluxnak az éle szúrja a makkom



Szigetelőszallag - nagyon jól hátul tartotta, viszont ha feláll akkor iszonyatosan kényelmetlen ahogyan szorít



Fecskében lefelé tartva - eddig ez volt a legjobb módszer, de sajnos a napi mozgolódásban így is előrecsúszik (próbáltam szűkebb és lazább fecskével is)



Ragtapasz - teljesen jól hátultartotta de amint felállt a regtapasz valamiért elengedett és ugyan úgy előrecsúszott.



Megkérnék mindenkit aki tud segíteni, írjon itt, vagy privát e-mailemre :


(Ha bonyolultabb módszerröl van szó örülnék ha seggítség képpen ábrákat, videókat, képeket küldenétek.)



Előre is köszönöm mindenkinek!


Csak értelemes válaszokat várok.



2021. dec. 26. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyet sem.Értelmes ember ilyet nem csinál.
2021. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Semmit sem ajánlok. Teljesen felesleges dolog, plusz a ragasztóból felszívódó anyagok nem tesznek jót.


Továbbá a makk veszít az érzékenységéből, ami nem feltétlenül jó dolog, főleg ha majd alig tudsz elmenni szex közben.

2021. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is feltettem ezt és semmi eredmény. Ha nem tudják a választ legalább ne húznának le.
2021. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Duct tape! Az mindent megtart.

Csak ne akard leszedni.

2021. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem is érdekel ez, de én sem tudom hogy lehetne. Szerintem fogadjuk el úgy, ahogy van. Esetleg most jutott eszembe hogy jól lehúzod a fitymát, és a farkad tövénél ahogy meggyűrődik, ott megragasztod vagy befőttesgumit teszel rá.
2021. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajgumi a megoldás. Tökéletesen illeszkedik, nem szorít nagyon de kellőképp tart és ami a legfontosabb, nem fáj a viselete.
2021. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomo ezzel foglalkozo weboldal onnan erdemes venni
2023. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!