Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a csomó a herezacs...

Mi lehet ez a csomó a herezacskón?

Figyelt kérdés
Van egy, egy borsónál kicsit nagyobb, szabályok gömb alakú, kemény, szabad szemmel is tisztán látható csomó a herezacskómon. Kézzel megfogható, teljes mértékben “körbe tapintható”, általában nem fáj, vannak érzékenyebb napok, de nagyon ritkák. A bőr ami lefedi teljesen sima és fényes, nem úgy mint a többi részen. Mivel orvoshoz lehetetlen fordulni oltás híján ilyen dolgokkal manapság, ezért itt kérek első körben tanácsot, hátha tapasztalt már ilyet valaki.
2021. dec. 26. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Sürgősen keresd fel az urológust.
2021. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Ez nem játék. Oltás híján is megvizsgálnak.

Ha nem, akkor oltasd be magad.

2021. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oltás kérdést engedjük el, erről nem áll szándékomban vitát folytatni.

Mint említettem, semmi köze a herémhez, a zacsin van rajta, a hererák kizárva. 6-7 éve már hogy ott van, de mivel időszerűvé vált, hogy esztétikailag zavar, ezért gondoltam felteszem a kérdést.

2021. dec. 26. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Tapasztalataim alapján magánban senkit nem érdekel a védettségi igazolvány. Csak egy kérdőív van.
2021. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy oltás híján nem mehetsz orvoshoz, hol olvastál ilyet? Urulógiát ugyanúgy felkeresheted, senki nem fog kérni igazolványt.... 2 hét múlvára kapsz időpontot, vagy több, szóval holnap reggel telefonálj. Nem vagy orvos, szóval ne zárogass ki semmilyen lehetőséget. Mindenképp látnia kell urulógusnak, pont.
2021. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, elküldtek az információs pulttól, mondván oltatlanoknak csak sürgősségi betegellátás biztosított
2021. dec. 26. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És? Beülsz sürgősségire. Az ott van 0-24, nem kell hozzá valóban sürgős betegség. Ne úgy képzeld, hogy oda csak spriccelő vénával lehet beülni, ez csak egy kifejezés. Én múltkor sürgősségire mentem, mert 7 éve volt egy góc a számba, és beutaló híján oda kellett ülnöm.
2021. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosan ugyan ilyenek van mint ami a képen is látszik, egy az egyben, ezzel biztosan urulógushoz kell fordulni és nem bőrgyógyászhoz?

2021. dec. 26. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Épp kajálok, de péniszen lévő dolgokkal mindig urológushoz kell menned, akkor is ha bőr jellegű. Ha csak hámlik a fitymád, akkor is urológus.
2021. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menjél csak vissza.Ha elküldenének,nyugodtan mondjad,Ön nem orvos,ne itélje meg az én problémámat.Legyél kemény ,mint a vidia,ne hagyd magad.Urológiára nem kell beutaló,hogy azt nézegessék.

Mivel ez belül van,nem bőrgyógyászatra tartozik.

2021. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!