Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Inkontinencia a felfázástól...

Inkontinencia a felfázástól lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, 2 éve volt egy prosztata gyulladásom, azóta lehet, hogy egy kicsit jobban is ráparázok ezekre a dolgokra, ugyanakkor nekem a stressz gyakran elő is hozza a felfázást.


Szerintem most is felfáztam, de nem a szokásos nyilalós, reggel sírva tudok csak pisilni módon.

A pisilés maga nem fáj, de utána a hugyutam igen. Nem nagyon, de feltűnik akkor is ha nem figyelek oda rá.

Valamint van még egy olyan problémám, hogy ha ülök olyan mintha becsöppenne. Ugyanakkor az alsónadrágomon nincs cseppenésnek nyoma, tapintásra viszont érzem mintha nyírkosabb lenne mint szokott és a szaga is megváltozott.


Ez ugye csak egy felfázás? Nyugtassatok meg, hogy gyógyítható és a háziorvos tud majd segíteni, nem kell attól félnem életem végéig, hogy bepisilek.



2021. dec. 27. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet húgyúti fertőzés, főleg ha a vizelet kellemetlen szagú.

Másrészt pszichés eredetű, ezen viszont pszichológus fog tudni segíteni csak.

2021. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 pszichológuson és 1 pszichiáteren vagyok túl ezzel a problémával. Hidd el, hogy fel tudom ismerni, hogy mikor képzelem be a tüneteket és mikor valósak. Azon, hogy időről időre előjön pedig nem tudunk mit csinálni, túl sok a stessz az életemben.


Köszi a választ.

2021. dec. 27. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A stressz nem okoz bakteriális eredetű fertőzést, azért ezt tisztázzuk.


Haziorvost felejtsd el. Szakembert, jelen esetben urológust keress fel. Vagy kórházba kérj időpontot, vagy magánhoz. Csináltass vizelettenyésztést, ultrahangozzák meg a heréket, a prosztatát, a húgyhólyagot. Normális, célzott vizsgálattal, megfelelő antibiotikummal kigyógyulsz.

2021. dec. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!