Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még nőni fog a péniszem?

Még nőni fog a péniszem?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 4. fázisban a Tanner féle beosztás szerint. Még nem fejlődött ki teljesen a szeméremszőrzetem, de a péniszem már egy felnőtt férfi átlagánál is nagyobb (szeméremcsonttól mérve 20 cm. Nem hazugság, nem "flex", ez van.) Hogy van ez?

Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy normális válaszokat legyetek szívesek adni. Nagyon szépen köszönöm!



2021. dec. 29. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

meg kell hagyni, 16 évesen elég nagy méret már, tényleg jól kell majd használni ;) 18-20 éves korodig akár nőhet is, de lehet már nem fog, ez genetikai kérdéskör. szerintem az is ugyanez a téma, hogy egyáltalán mennyi szőr lesz ott lent? valakinek alig van, valakinek dzsungel. ezt se venném mérvadónak.

örülj, hogy ekkora, ha nagyobb lesz se baj :D nem kell ezen kattogni.

2021. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Én úgy tudom.m hogy a péniszünk akár 30 éves korunkig is nőhet, akár évi fél centit is.

Van akinél nem, de neked sajnos van rá esélyed, mert így is átlagon felüli vagy.

2021. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Pár napja, amikor kiírtad ugyanzet kérdést még csak 19 centi volt. Ilyen gyorsan nőtt még egyet? Amúgy ha tényleg nem "flex" légyszi ne fárassz minket többet ezzel.
2021. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És mit csinálnál vele ha még nőne?

EZzel se tudsz mit kezdeni, csak hugyozol vele.

Arra pedig ez is tökéletes.

2022. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!