Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Budapesten hol tudnám kivizsgá...

Budapesten hol tudnám kivizsgáltatni, hogy hullik-e hajam, és ha igen,akkor miért?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy ritkább a hajam mint régen, és szeretném megvizsgáltatni szakorvossal is, hogy tényleg így van-e, és ha igen, akkor mi lehet az oka.


Van valamilyen magánrendelő vagy hasonló, ahol ezt tényleg kivizsgálják és nem csak elküldenek valami sablonválasszal?



2021. dec. 31. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
háziorvosnál kezdd! Majd ő beutal laborvizsgálatra - az már sokat el fog árulni. Pl. pajzsmirigy alulműködést...
2021. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Én más okokra gyanakszom, de talán jó ötlet ott kezdeni
2021. dec. 31. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy hol azt nem tudom, mert nem Pesten élek, de az első javaslatom az, hogy nézd meg tényleg túl sok hajszál hullik-e ki. Hajmosáskor ha tele van a kád, akkor az egy elég erős jel.

A hajhullásnak rengeteg oka van. Amennyiben genetikai, akkor nem tudsz mit tenni ellene.

Első körben amit tennék, elmondanám a háziorvosnak a problémát, erre vonatkozóan IS kérnék vérvizsgálatot, majd bőrgyógyászatra kérnék időpontot.


DE! okozhatja rossz fog is akár, ami még most nem fáj, de egy gyulladást már elindít a szervezetben. Szóval mint írtam ez összetett, sok oka van, vizsgáltasd ki.

2022. jan. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
AZt magadnak is megtudnád állapítani hogy hull-e a hajad.
2022. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen-igen, egy rejtett gyulladt góc is okozhatja, ami önmagában nem okoz fájdalmat, de másodlagos tüneteket igen.
2022. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!