Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlésre ki milyen...

Korai magömlésre ki milyen terápiát javasolna?

Figyelt kérdés
25 éves férfi. Jártam már úgy, hogy a gatyában már elmentem. Párszor jártam már úgy, hogy az orálnál elmentem. Ha eljutok az aktusig akkor az meg max 1-2 percig tart és végem.
2022. jan. 1. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 7-es ír, az az edging technika. Valóban fejleszt. Esetleg majd próbáld a fitymát hátrahúzva tartani az alsóban. Így lenni egész nap. (Kezdetben pont rosszabb lesz, de később javaulhat a dolog.)
2022. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
en csinálok neked cum kontrollt pár alkalom ingyen
2022. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hasonló problémám van nekem is, 31/F , világ életben ez volt, voltam orvosnál, "hátha" valami szervi dolog, de nem. Voltam pszichologusnál is elég sokáig de semmi változás ... nálam 2 évente van kb 1 hónapnyi folyamatos idő amikor bírom 10 percig kb, aztán minden visszaáll a koraira ... fogalmam nincs hogy mitől van ez nálam és igazából azt sem értem hogy mások hogy bírják sokáig, én ha már megérzem a puncit belülről, már kész vagyok érzésileg ...


Párom megértő, és mondja hogy nincs ezzel akkora gond mint gondolom, és el tudom juttatni a csúcsra máshogy, de azért szeretném én is sokáig bírni, már csak magam miatt is :D


Csináltam hogy fél óráig vertem, ha oda értem hogy éreztem hogy közel vagyok, akkor abbahagytam ... de él óra ... néha kedvem sem volt neki kezdeni ...


Én azt vettem magamon észre, hogy a pc izmom (vagy ami mozgatja a farkam) az szokott megfeszülni minden lökésnél akaratlanul, és olyankor mintha 100x erősebb lenne az szexuális inger, nem tudom ez másnál is így van-e.

2022. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ezzel nincs gond. Miért? Mert tele vagy, mint a déli busz. Menjél el sokat, aztán egyre tovább fogod bírni a szexet.


Válassz olyan párt, aki türelmes. Ha ez ennyit számítana, akkor a gyorstüzelő férfiak már régen kihaltak volna a törzsfejlődés során.

2022. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!