Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlésre mi a leghatás...

Korai magömlésre mi a leghatásosabb gyógymód?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött, előtte semmi ilyesmi problémám nem volt. Több helyen is tájékozódtam, de kb mindnél azt írták, hogy "nem 100%, hogy javul"... Szóval most inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi. 23/F

2015. máj. 23. 08:14
 1/5 anonim válasza:

nekem is ez a bajom, 1-2 perc és durr..

nem tudom mit lehetne csinálni :(

14f

2015. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerd meg testi érzéseidet,aztán ennek megfelelően kontroláld magad.Ezt jól begyakorolni csak a masztival lehet .A maszti is 1 szex forma ,csak egyedül csinálod .

Minden folyamatot az agy írányit,tehát agyilag kell erősen oda hatni,hogy az elélvezési érzelmek csökkenjenek .

Természetesen ekkor fizikálisan is le kell állítani az izgatást .Hát ezért van az ,hogy masztit is tanulni kell ,nem csak azért csinálni,mert nagyon jó a vége .

A szaporodás törvénye azt akarja,hogy az elvélvezés mennél előbb megtörténjen .Azt nem tudja milyen okból van az izgatás,hogy az elélvezés megtörténjen .

2015. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha indokolatlanul jött elő egyik pillanatról a másikra, akkor lehet lappangó gyulladás a háttérben, elsősorban a prosztatából kiindulva. Illetve lehet valami erősebb stresszhatás is. Nem volt államvizsga vagy valami? :)
2015. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szpring. válasza:

a prosztata gyógyításáról itt a LINK


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


az idegrendszer illetve a prosztata működését befolyásolhatja valamilyen gyógyszer szedése vagy elhagyása, műtéti beavatkozás vagy prosztatagyulladás

2015. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az első barátomnak is ilyen problémája volt, mi úgy csináltuk, hogy amikor érezte, hogy elmenne, mindig kivette és akkor kicsit vártunk... ezt 1-2x tudtuk csak eljátszani, mert utána a fütyi megunta, de 1-2 hónap alatt nagyon sokat javult attól, hogy visszatartotta :)
2015. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!