Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetne folyékony,...

Mitől lehetne folyékony, normális spermám?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja vagy kettő, arra lettem figyelmes, hogy az addig normális spermium, zselés illetve takony állagú lett. Betegségre utaló szaga nincs, a színe is normális. Kellene félnem, vagy csak egyek valamilyen vitamint?

2022. jan. 3. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy csak többet kellene innod.
2022. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leírás alapján amíg nem darabos, csak sűrűbb ragacsosabb, addig nem hiszem hogy gond lenne vele.
2022. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:31


Eleget iszok, napi 2l vagy több, de az állaga nem változik.

2022. jan. 3. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ritkábban űritesz,van ideje bezselésedni az ivar sejteknek.

Hogy mennyire folyós,az attól függ,izgalmi állapotban mennyi nedvet termel a prosztatád .A prosztatának nincs tartálya ,hogy abból ürítsen. Ez esetben a folyadék bevitel nem számit.A Dunát is ki ihatnád akkor sem lesz több.

2022. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 de ha naponta ürítek, akkor mi a helyzet?
2022. jan. 3. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert csak ész nélkül hokizol!!

Én sose tudtam meg nem néztem hogy milyen nekem.

2022. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne a gyors ürítésre koncentrálj. Ha sokáig húzod mielőtt elmész akkor sokkal több ondó folyadék fog termelődni. Hígabb lesz a végtermék.
2022. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!