Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kell menjek orvoshoz?

El kell menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy a szerszámomon nem tudom a fitymát hátrahúzni. Ezt úgy kell érteni hogy merev állapotban a makkról teljesen hátra tudom húzni viszont ahogy teljesen hátrahúzom a bőr nem tud úgymond teljesen kisímulni, feszül a fitymafékem. Lényegében ha teljesen háttahúzom a makkon a futymámat a bőr nem tud kisîmulni mert rövid az a kis bőrke a makk alsó részén.

Mennyire baj ez?


2022. jan. 8. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez így nem egésszen világos. Fényképezd le és tedd be a linket, hogy megszakérthessük.
2022. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tisztítani tudod?

A szex fáj, kellemetlen?


Ez esetben lehet műtéten gondolkozni, de amúgy nem baj.

2022. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát úgy érzed, rövid a fitymaféked? Mert akkor ez valóban kezelést igényel. Ha bizonytalan vagy, orvossal konzultálnod akkor is érdemes lenne!
2022. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A többi számtalan rövid fityafékes kérdéshez hasonlóan, itt is ugyanaz a megoldás. Elmész orvoshoz, átvágja a féket, és probléma megoldva
2022. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne, kérlek ne rakj fel képet, fölösleges sokkolni a népeket!:D


Ez rövid fitymafék. Elmész urológushoz, ő ad egy időpontot sebészetre, reggel mész, amikor sorra kerülsz begurítanak, 5 perc alatt kinyesik, estére már a haverokkal sörözöl.


Nem viccelek, tényleg ennyi. Elektromos késsel vágják, nincs varrás, varratszedés, igazából ha nincs panasz még kontrollra sem kell visszamenni. Kb 2 hétig kamillateába kell lötybölni és nem érdemes ebben az időszakban a HalálAnál5000 összes fokozatát végigjárni, de ennyi.

Igazából még fájni sem fáj. Mármint a műtét után, mikor elmúlik a fájdalomcsillapító, akkor sem.


Amennyit húzza az ember szégyenérzet miatt, annyira pikk-pakk megoldják.

2022. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
5ös,a kis műtét is műtét.Állami kórházban ilyet még nem lézerrel műtik.Magánban meg 100 at elkérnek érte. Hanem vagy oltva meg sem csinálják.
2022. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy relatív fitymaszűkület. Ha nem fáj a feszes fitymafék és normál közösüléskor is képes hátrahúzódni a fityma, akkor az semmi gondot nem okoz sem a nemi életben, sem a megtermékenyítő képességben.
2022. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. jan. 8. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:

6, nem lézert írtam, hanem elektromos kést (ami vágáskor egyből be is forrasztja a sebet).

És államiban csinálták. A saját tapasztalatomat írtam le. Azon kívül, hogy 2-3 órát ücsörögtem a váróban előtte, elég jó tapasztalat volt.


Az oltás.. ja, gondolom Nekem ez a műtét kb 8 éve volt, akkor még nem volt járvány ugye:D


De lehet hozni kifogásokat.. de ha van egy gond, azt meg kell oldani. Ha megmagyarázzuk miért nem tudjuk megoldani, akkor megmarad a gond. Én örülök, hogy megcsináltattam, azóta rendesen tudom mosni, a szexben sem okoz problémát, nem kell félnem attól, hogy túlrántom stb...

2022. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!