Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kisebb a farkam már...

Miért kisebb a farkam már hónapok óta?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és az elmúlt 10+ évben bármikor lemértem, mindig 14,5 cm volt. Nem méregettem napi szinten, csak néha. Ősszel is megmértem, 13,5 cm volt már csak. Azóta gyakrabban méregetem, de mindig ennyi.

Azért örülnék neki, ha visszakapnám a régi méretemet, mit lehetne tenni?


2022. jan. 13. 09:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
De egyébként ugyanúgy ágaskodik, és duzzad a vértől. Nem látszik rajta, hogy volna még 1 centi tartaléka. Ezért is lepődtem meg, amikor lemértem.
2022. jan. 13. 09:28
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy centit simán lehet tévedni. Kicsit máshogy tartod a centit és már nem pont ugyanakkora.

A lényeg, hogy használható legyen :D

2022. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Meghiztál
2022. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel egyáltalán a nyugalmi mérete? Ez SENKINEK nem számít, a nöknek is ez teljesen lényegtelen. Ne méregesd, legyél normális ember.
2022. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3.: Nem híztam meg.


4.: Ez nem a nyugalmi méret (ha esetleg nem iróniából írod), és egyébként hány centi zsugorodástól érdekelhet? Mikortól vagyok normális ember?

2022. jan. 13. 09:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy a videók zöme nagyfarkú pasikat mutat..ez megilyeszti a normálisakat. Amúgy a hétköznapi nagy átlag 14 cm. A lényeg, hogy köpködjön, amikor kell.


Ha nővel iössz össze, nem azzal kell kezdeni, hogy bocsika de kicsi a farkam..nem tudhatod, hogy a vagina tulaja mekkorának örül..ha kevesli(ami kizárt)akkor elmehet.

2022. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6.: Az a gond, hogyha valaki leméri, akkor szerintetek már biztosan önbizalomhiányos, nem normális.


Én pl. azért mérem le, mert megbecsülöm, vigyázok rá, és ha valami gond van esetleg vele, azt szeretném kiküszöbölni. Ez a mínusz 1 centi (ráadásul hosszú távon) már okot ad az aggódásra. De jól van, szerintetek a normális ember sosem méri meg.

2022. jan. 13. 09:57
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell méregetni?
2022. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell mérni. Nem ettől vigyázol rá.

Ha valami konkrét gondod lesz, fáj, viszket, csíp, kiütések vannak rajta, majd akkor kell tenni valamit, orvoshoz menni.

2022. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk szerintem is jobban jársz egy 13-as keménnyel, mint egy 16-os impotens húsfarokkal :)))

Bár azt mondják negyven felett megtanul az ember kötéllel tolni...

2022. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!