Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fehér folyás jön a nemi...

Enyhe fehér folyás jön a nemi szervemből, lehet, hogy nemi betegség?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben azt látom, hogy az alsónadrágom mikor leveszem fehér foltos, illetve a hugycsövemből alig észrevehető átlátszó folyadék jön ki néha. Nagyon kevés jön, épphogy annyi, hogy ne tudjam eldönteni, hogy ez normális-e. Veletek fordult már elő hasonló? Összejárok egy lánnyal, aki szed fogamzásgátlót, így nem védekezem.


Köszönöm a válaszokat.


2022. jan. 24. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok. Viszont én azt tudom mindig tanácsolni, hogy amikor valami nem megszokottat tapasztal az ember a nemiszerveknél, akkor ajánlatos dokihoz menni, mert minél jobban húzza halasztja az ember, annál súlyosabb dolgok lehetnek/annál több idő a kezelés. Szóval nyugodtan menj el dokihoz. Nem lesz abból probléma. Ha gumi nélkül szexelsz valakivel, akkor 6 havonta pedig szűrésre nem árt elmenni, mivel egy nemibetegséget elkapva is lehet teljes éleletet élni, ha az ember tud róla, figyelik és kezelik. Szóval nem gáz szerintem, ha egy férfi el mer menni egy szűrésre is akár. Inkább csak felelősségteljes.

Jobbulást neked. Minden rendben lesz.

2022. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen,ez gyanús. Bőr és nemibeteg gondozóba el kéne fáradni. Esetleg STD ambulancia.


Ezekkel a betegségekkel az a probléma,h sokaknál nem okoz komoly panaszt,de attól még pusztít és fertőz.

2022. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Elképzelhető, főleg ha fáj a vizelés. Vannak ingyenes STD-szűrések, érdemes elmenned. Valószínűleg tripper vagy chlamydia, ezeket antibiotikummal gyorsan meg lehet gyógyítani.
2022. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat (és főleg azt, hogy megkíméltetek a “jobban is vigyázhatnál magadra” kommentekt) :)


Szerencsére a vizelés (egyenlőre) nem fáj, de mindenképp elmegyek orvoshoz vele.


Szép napot mindannyiótoknak!

2022. jan. 24. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Annyival egészíteném ki az előttem szólókat, hogy a csaj is menjen el, mert csak oda-vissza adogatjátok majd.
2022. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Össze jársz egy csajjal.Itt indul el ami ugyan nem probléma ,természetes vele velejárója kettesben eltöltött időnek.

Az agyban már dolgoznak szexuális gondolatok.Ez meg beinditja nemi szervek működését is.Ennek nyomát meg látod a gatyádon is .

Nincs neked semmilyen eü. bajod sem . (Szexológia

2022. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez sima elövaladek lesz ne agod tul szagold meg felismered szagot akkor tudod h az
2022. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló: Ez is előfordulhat, hiszen tényleg nem fáj és nincs fura szaga. Csupán amiatt bizonytalanodtam el, hogy nap végén, mikor levetem az alsónadrágomat, pici fekete szöszök vannak a makkom tetején, ami az alsónadrágból van, és az enyhen szivárgó valami miatt ragad oda, eddig ilyet nem tapasztaltam.


Lehet én parázom túl, elmegyek egy szűrésre, az a biztos. Köszönöm mindenkinek a kommenteket!

2022. jan. 24. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
szivesen menj nyugodtan sose árt de lényeg ilyenkor jobb mas also mint fekete azon nagyon feltünő
2022. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha fehér alsót vesz, legalább nem látszik, hogy folyik. Problem solved. Remek megoldás!:))

Mindenképp fordulj orvoshoz! Nem biztos, hogy nemi probléma. Lehet egy megfázásból maradt vissza - írnak rá antibiotikumot.

2022. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!