Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik lakásos prosti vállaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lakásos prosti vállalná gumi nélkül popsiba, az szinte biztos hogy AIDS -es, szifiliszes vagy ilyesmi? Vagy lehetséges, hogy full egészséges, mert sokkal kisebb eséllyel terjednek a nemi betegségek mint ahogy azt tanítják?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Tuti
2022. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Vagy fordítva.
2022. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Na, hát prostituáltat gumi nélkül....

Tuti bukó.

2022. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Probald ki, megtudod.. Aztan mesélj, ne pedig előtte
2022. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan...léteznek ennyire egyszerű emberek??? 🤣🤣🤣
2022. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5. Miért?


Csak szimplán érdekel, hogy mennyi a statisztikai esély egy komolyabb betegségre, ha az ember ilyesmit vállal.

2022. jan. 17. 22:32
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Nem irom le hogy mit gondolok..

Ha 12eves vagy akkor megértem..

De egy felnőtt ember???

2022. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7. Mégis mi bajod van?


Én sem írtam le, hogy mit gondolok…

Nyílván van sejtésem, de nem vagyok sem orvos sem gyógyszerész.


Mielőtt valaki azt hinné, nem akarok így közösülni prostival.


Csak érdekel egy téma.


És tudom, hogy van egy aki 0-24 elérhető és vállal ilyesmit és már lassan 8 éve hirdet (előtte meg ki tudja mit csinált, de sztem ugyanezt).


És mégsem látszik rajta semmilyen betegség jele…


Hogy lehet ez?

2022. jan. 17. 22:41
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Én biztos nem vállalnálak guminélkül. Még csak az hiányzik hogy elkapjak valamit tőled és kitudja meddig nem tudnék dolgozni. Míg te élnéd tovább a minden napjaid. Mert neked nem a megélhetésed a himbilimbid.


Látod vanásik oldal is azt hiszitek ti vendégek h egy fertő a punink. Pedig nem ! Sokkal jobban vigyazunk rà mint a hétköznapi csajok. Ha elkapunk valamit az komoly kereset kiesés.

2022. jan. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha optimista akarok lenni, akkor azt mondom, hogy 50%

Ha neked engedi, és nem olyan lány, mint a 9-es, akkor másnak is engedi, tehát elég rizikós bevállalni.

Popsiba eleve a saját, teljesen egészséges barátnődtől is elkaphatsz csúnya fertőzéseket, úgyhogy popsiba mindig érdemes gumit húzni.

2022. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!