Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig kéne a fitymát húzni?

Meddig kéne a fitymát húzni?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, h eleg ha csak pont a makk ala, van aki azt mondja h meg boven lejjebb? Most akkor melyik? Az én esetemben pl. normálisnak mondható az, hogy a makk alá tudom húzni a fitymát, viszont az nem simul ki, hanem felgyűrődik a makk mögött, és ha tovább húzom kicsit, akkor a makk egy kicsit elkezd lefele nézni?

2022. jan. 25. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
72%
Ha kitudod úgy húzni, hogy teljesen kisimul a bőr rajta akkor egészséges. Nyugi, ha szűkület van azt megérzed. :D
2022. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Mi az, hogy meddig kéne? Milyen esetben? Fürdéskor? Nem értem a kérdést. De amúgy igen, normálisnak mondható a leírtak alapján.
2022. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Az nem fitymaszűkület, hanem rövid fitymafék.
2022. jan. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Na jó, több választ se írok, nyomorék lepontozósok...
2022. jan. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

#4

Ez a GYK közösség.

Mit vársz?

Amúgy,te is pontoztál már le abban biztos vagyok.


Ez kb. olyan, mint az autósok.

Mindenki előzget, száguldozik, de mégis a másikra mutogat, hogy ő a hülye.

2022. jan. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hármas írja. Ez inkább rövid fitymafék lesz.
2022. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt műteni kell, vagy egy próbát majd még megér? Mert még nem voltam eddig senkivel, most érek lassan abba a korba.
2022. jan. 26. 11:23
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Egy viszonylag egyszerű beavatkozásról van szó, de persze, egy próbát megérhet. Maximum elszakad, bereped a fék, akkor ne ijedj meg ha vérzik.
2022. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
A leírásod alapján ezt nem kell műteni, nincs fitymaszűkületed, és nem olyan rövid a fék, hogy gondot okozzon. Ha a fitymád felgyűrődik a makk pereme alatt, legfeljebb "szépészeti kérdés", de semmiben nem gátol téged.
2022. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
1-es, hogyan ereznem meg a szukuletet? Csak mert a fityma merev allapotban nem szorit, es ha jol tudom, az a fitymaszukulet, ha a fitymat nem tudod a makk aljaig huzni merev allapotban.
2022. jan. 26. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!