Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakran fordul elő...

Milyen gyakran fordul elő orvosi vizsgálatokon, hogy hátra kell húzni a fitymát?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Már megint kezdődik...édes Istenem!

Most komolyan! Nem unod még ezt a kérdést feltenni hetente többször?

2020. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok. Eddig nem emlékszek ilyenre.


Bár gondolom hogy panasztól is függ. Ha bemész orvoshoz hogy fáj a torkod, akkor nem fogja a fitymádat rángattatni.

2020. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

ha bemész az urológiára,vagy a nemibeteg-gondozóba, hogy fáj, ég a lompos, akkor megnézik, sőt hára kell húzni a fitymát. Ha kiderül, hogy túrós, higénia hiánya, akkor elküldenek fürödni.

Amúgy senkit nem érdekel.

2020. márc. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Háziorvos nem fogja. Urológiai vizsgálaton hátra fogja húzni az orvos, ha kérsz általános vizsgálatot. Nemibeteg gondozóban is gondolom.
2020. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritkán.

Nem nagyon volt benne részem.

Mikor szűrésre mentem (húgycső kenet vétel is volt), megkaptam a pálcikát, és magamnak kellett levenni, iszonyat kellemetlen érzés amúgy.

Urológusnál kellett levetkőzni, ő sem húzta hátra mivel nem olyan problémán volt.

2020. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!