Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez prosztata gond?

Ez prosztata gond?

Figyelt kérdés

A herék tövétől kicsit hátrébb, baloldalt folyamatos szúró érzés, ami sugárzik a hímvesszőbe is néha illetve hátra a vb.nyíláshoz is?


Mire gyanakodjak? Eleinte csak ejakulációt követően éreztem de most már folyamatos.


5.5 éve ülő munkát végzek irodában, és amúgy is keveset mozgok, de vékony magas vagyok. Nincs időm sportolni.


2022. febr. 8. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján lehet akár prosztatagyulladás is. De szerintem ne találgassunk, hanem mielőbb keress fel egy urológust, aki majd megvizsgál.
2022. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irány azonnal az orvos!
2022. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Altalaban nem sokaig tart, amolyan diszkomfort erzet viszont tenyleg folyamatosan van.


Nem akarok ferfi orvoshoz menni, de noihez se szivesen, plane ugy hogy nem is nagyon van. Engem ferfi ne tapogasson ott...

2022. febr. 8. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szóval mondjuk inkább legyen egy hererák, neadjisten, mint hogy férfi "tapogasson".


Bölcs gondolat!


Én azért a szexuális tapogatást el tudom vonatkoztatni a vizsgálattól. Ha te nem, és nem is akarod, akkor lelked és tested rajta, váljék egészségedre!

2022. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha rám hallgatsz, akkor nem halogatod sokáig. Nekem is így kezdődött, nem foglalkoztam vele. Persze nem azért, mert nem akartam férfi orvoshoz menni, hanem nem tartottam súlyosnsk. Aztán amikor tényleg bedurrant a prosztatagyulladásom, akkor nem bírtam aludni sem, állandó vizelési ingerem volt, persze a vizelet csak nagyon akadozva jött csak, fájtak a heréim és a péniszem és még voltak gondok az erekcióval is. Akkor már az sem érdekelt, hogy ki vizsgál meg, csak segítsen valaki. Volt néhány olyan hetem, amit az ellenségemnek se kívánok. Már fél éve történt, de még mindig van egy-egy fura pillanat. Pont most lesz majd a féléves kontroll. Inkább egy prosztatavizsgálat mint ez még egyszer.
2022. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
hidd el jobban jarsz egy férfi dokival mert neki is az van ami neked igy nem csak könyvből tanulva gyogyit nyilvan van nőben is jo orvos nem ezt mondom de férfitemat könnyebb férfidokival ledumalni
2022. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

LOL, amikor a homofóbia miatt inkább a férfiaságát kockáztatja valaki!

:D

2022. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!