Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásból mennyi...

Prosztatagyulladásból mennyi idő a teljes felépülés ha felfázás miatt alakult ki? (22 F)

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Felfázás miatt prosztatagyulladás??? :D


Ez is olyan, mint hogy lehet-e a WC-n HIV fertőzést kapni, igaz? Lehet, csak kényelmetlen.


A prosztatagyulladás egy bakteriális betegség, amit nemi úton lehet elkapni, vagy pedig, ha műtöttek, esetleg folyamatosan bent levő katétered van. Nincsen ilyen, hogy felfázol, és prosztatagyulladást kapsz, ez mese.


A teljes felépülés kb 4-6 hetes antibiotikum terápia után kb. 80%-ban fordul elő, a maradék esetben krónikus gyulladás alakul ki a prosztatában, amit kb. a Jóisten tud kiszedni onnan.

2022. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

1-es te hol élsz? Mi az hogy csak és kizárólag nemibetegség okozza?


Értem én hogy okosnak képzeled magad, de legalább ne osztanád tovább a blődséged. Egy dologban van igazad, mégpedig abban, hogy bakteriális fertőzés.


Kérdező!


A teljes felépülés mértéke függ a baktérium fajtájától és a gyulladás a fertőzés mértékétől. Mihamarabb keress fel orvost, és kezdjétek el kezelni. Súlyos és rosszabb esetben sajnos akár a herékre, mellékherékre is átterjedhet, amely viszont akár terméketlenné is teheti az ondót.


Amivel az orvosi kezelést kiegészítheted, az homoktövis velő, tökmagolaj, vörösáfonya, ursinol, hidegen sajtolt szőlőmagolaj az antioxidáns tartalma miatt.

2022. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

#2-es, még felsoroltam, hogy a nemi betegségen kívül még műtéti fertőzés vagy pedig katéter is okozhatja. Nézzél már utána a szakirodalomban. Feltételezem, a kérdező nem 70 éves, vagy pedig nincsen olyan anomális, ami folyamatos bentlévő katétert tenne szükségessé.


Egy biztos, hogyha valaki férfiként leül a hideg köre, attól hétszentség, hogy nem kap prosztatagyulladást.

2022. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Édes Istenem, ezt ha légúti, akkor megfázásnak hívják, ha pedig urológiai gond, akkor felfázásnak. Baktérium pedig nem csak katéterrel vagy műtéti úton juthat el a prosztatáig. Simán elég egyszer koszos kézzel megfogni, vagy piszoárnál ha kicsit fröcsköl stb. Nem érdekel az ezer éves szakirodalmad, mert ezek szerint a dolgok minimum felét kihagyja, illetve mellőzi a hétköznapi életet, és a reális dolgokat.
2022. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam se műtve se katéterezve és amúgy meg szűz vagyok bármennyire is gáz szóval mástól se kaptam el. Ezt pedig az orvosom mondta hogy felfázástól van mivel a vizeletben genny volt és az megfertőzte a prosztatát elvileg.
2022. jan. 21. 17:53
 6/19 A kérdező kommentje:
2-es, köszi a választ. Már voltam orvosnál és megkezdődött az antibiotikum kúra meg fogyasztok vörös áfonyát is.
2022. jan. 21. 17:55
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Sokan endogén eredetűnek tartják és valószínűsítik ínygyulladáskor vagy szuvas fog esetén a kórokozónak a véráramba jutását. A prosztatában meg, mint mirigyes szervben kiválóan túlélnek a baktériumok.
2022. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kiegészítő kezelésként javasolom az Urogin-tinktúrát.

Jó gyógyulást Isten áldásával!

2022. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt kikezelni szinte lehetetlen.Mindig marad valami gubanc.2 fajta férfi van.Egy aki volt az urológusnál,és egy aki lesz.
2022. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Prosztata gyulladásból a világon még senki nem gyógyult ki. Senki. Ez a szerv ha egyszer begyullad, onnantól sosem lesz jó. Soha többé. Még az orvosok sem tudják az okot amiért begyullad. Senki nem ismeri ezt a förtelmes iszonyatot.
2022. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!