Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit ajánlanátok?

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
26 éves vékonykás szálkás pörgős élettel teli férfi vagyok, porckorong sérvem van sajnos kb. 4 éve jött ki, megpróbáltam már MINDENT a műtéten kívül gyógytornát is csinálok hébe-hóba, csak egy idő után már azokat az izmokat sem tudom edzetni folyton ugyan azokkal a mozdulatokkal, két fájdalom van ebből fakadóan jelen és időközönként váltják egymást az egyik hogy nehezen tudok néha mozogni a fenéknél kicsit feljebb belül a másik meg a hátam mikor vízszintes állapotban vagyok, ugye aludni nem lehet emellett, elkezdtem szedni a Diclac fájdalom csillapítót ami sajnos a "megváltást" hozta el mert azzal kiteljesedett életet tudtam élni, sajnos ha nem szedtem nagyon nehezen tudtam kevésbé feszült lenni az élet amúgy is nehéz dolgaival plusz a fájdalommal megküzdeni, így szedtem folyton néha igyekeztem feleket, meg volt kisebb időszakok mikor nem volt rá szükség, de mindig kellett hogy legyen, emellett még frontint is szedtem időközönként.. Ez van, a lényeg hogy volt egy máj vizsgálatom, és az Alkalikus foszfatát számom 70.. kidobtam a Diclocokat tudom, nem túl bölcs, de megpróbálok valahogy úgy megküzdeni ezzel, hogy nem szedek többé semmilyen fájdalom csillapítót, nem tudom még, hogy fog menni, de muszáj lenne, fiatal vagyok még, nyilván nem örülnék, ha elhasználnám ilyen gyorsan a szerveim.. Vettem máj regeneráló teát meg gyógyszert ezeket iszom majd mindennap.. Jah, és ritkán iszok alkoholt..

2022. febr. 12. 13:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sietésben voltam, nem tudtam átolvasni, bocsi a helyesírásért.
2022. febr. 12. 13:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Műtét
2022. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen műtét?
2022. febr. 12. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Reumatológiai szakvizsgálat javasolt, gyógyszeres kezelés mellett gyógytorna, fizioterápiás kezelések segíthetnek.
2022. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg volt minden, de csak rosszabb, rosszul tettem fel a kérdést. Igazából a májamra irányult inkább, hogy az rendbe hozható e, a sérv csak az előzmény.
2022. febr. 13. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ismereteim szerint az alkalikus foszfatáz 40-115 között normális, mi a baj a 70-es értékeddel?
2022. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták 0-50 között jó...
2022. febr. 13. 22:10
 8/11 A kérdező kommentje:
holnap még elviszem háziorvoshoz az eredményeket, ott kapok pontos választ
2022. febr. 13. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltál a háziorvosnál?
2022. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondták tényleg magas a száma, de nem vészes, ilyen detoxikáló teát iszom azt csá
2022. febr. 19. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!