Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen felnott multivitamint...

Milyen felnott multivitamint ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Cel az immunrendszer erositese.

Eurovit, Centrum, Actival amit neztem, melyik a jobb?



2015. okt. 18. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
EGYIKETSEM, bocsi, én gyógyszertári aszisztens leszek, de lebeszéllek róla, ugyanis nem sokat érnek, a c vitamin is nagyon kevés van benne, lehet több rákkelto anyag van benne mint vitamin. probálj meg inkább c vitamint szedni 1000 mg naponta, és retard formában, ami lassan adagolja egésznapra a c vitamint, illetve télen a D vitamin is jó, sok gyümölcs, sok folyadék, a gyömbér nagyon jó immunerősito.
2015. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Centrum. Amióta szedem, már legalább 10 éve, még csak náthás sem vagyok. Ja, és rákos sem! És hogy rákkeltő lenne a gyógyszer, azt az asszisztensképző iskolában biztosan nem tanítják, így aztán irreleváns erre hivatkozni. Valószínűleg az 1000 mg C vitamin hasznosságát sem tanítják ott.
2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igyvan nem tanitják. annyira imádom, mikor emberek ész nélkül veszik a multivitaminokat mert rekmlázzák, de nem néznének rendesen utána a dolgoknak, tehát teljesen buták hozzá, pedig egy ép eszu embernek tudnia kéne, hogy 60mg c vitamin ami a multivitaminokban van, arra elég hogy ne legyen skorbutod. képzeld én c vitamint szedek és azóta semmi bajom. lehet hogy neked használ mert mellé sok gyümit eszel, vagy alapbol erősebb az imunrendszered, de szerintem még te se nézted meg hogy milyen vitaminok vanak benne és mennyi :D
2015. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, a centrumban már 100mg c vitamin van, hoppá. na hát ez nagyon SOK ezért is irtam a kedves kérdezőnek, hogy jobban jár inkább egy magas dozisú c vitaminnal, de ugyis ő fogja eldönteni, mit szed.
2015. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg C vitamint szedek, de szeretnek valami multit is. Amugy az Echinacearol velemeny?
2015. okt. 18. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Echinacearol jokat hallottam, sztem érdemes megprobálni. egyébként hány mg c vitamint szedsz?
2015. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Multivitamin helyett ajánlom napi 1 mokkáskanál méhpempő elfogyasztását, nagyon jó immunerősítő.
2015. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az tényleg jo ! es a propolisz is.
2015. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!