Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehetett ez az éjszakai...

Mi lehetett ez az éjszakai "vizelés-szerű" dolog?

Figyelt kérdés
Az éjszaka előtti nap kétszer is maszturbáltam. Már éjfél után volt, nem nagyon tudtam aludni, ki kellett mennem vizelni. Utána elaludtam és hajnalban volt egy álmom hogy wc-be célzok, ekkor felébredtem hirtelen és éreztem hogy a valóságban is jön. Szerencsére nem sok, vettem elő a zsebkendőt hogy megtöröljem, de az állaga nem vizelet volt, hanem előváladék szerű síkos valami. Azért csodálkozom, mert maszturbáció után még kimentem wc-re, így a húgycsövembe nem maradhatott ondó.
2022. febr. 14. 17:50
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Ha te nem tudod, hogy mi volt az, akkor mi honnan tudjuk? :D

Egyébként én már többször is voltam úgy, hogy azt álmodtam, hogy kimegyek pisilni, vagy állok egy piszoárnál és pisilni akarok, miközben aludtam. Aztán amikor már majdnem elkezdtem, akkor ébredtem fel, hogy borzasztóan kell hugyoznom. :D

2022. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merevedésed nem volt amikor felébredtél? Lehet, hogy nem emlékszel rá, de erotikusat is álmodtál. De az is lehet, hogy a prosztatában maradt váladék csorgott ki.
2022. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt merevedésem, tisztán emlékszem az álmomra, egy barátomnál voltam és elmentem mosdóba, semmi erotikus nem volt benne.
2022. febr. 14. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjszakai magömlésed volt. Én is jártam már úgy, hogy este 10 körül kivertem, és éjjel 1-kor meg arra ébredtem, hogy elélveztem ismét.
2022. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem hogy hogy lehet, hiszen elég sokszor kivertem a napokban, valamint amikor felébredtem erre, újból el kellett mennem mosdóba mert tele volt a hólyag.
2022. febr. 14. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehett hugy is..
2022. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem, az emberek nagyon nagy része felnőtt korban is álmodja hogy elmegy WC-re, de ahogy te is írtad, a valóságban ez nem történik meg.


Mint tudjuk, az agy bizonyos dolgokat ,,lekapcsol" magáról éjszaka, mondjuk úgy hogy inkább tompítja bizonyos dolgok értékelését általában kémiai anyagokkal. Ilyen pl a vizeletürítés. Ezért vagyunk képesek több órán keresztül aludni és nem elmenni mosdóba. Na most ilyen helyzetben az agy kapott ingert, de valamilyen hiba folytán nem felébreszt, hanem az alvási fázisodnak megfelelően álom formájában jelenik meg az inger, és a test reagált, szóval bepisiltél.

2022. febr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!