Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elkeptam barátnőmtől a...

Ha elkeptam barátnőmtől a gombát, milyen orvoshoz menjek vele?

Figyelt kérdés
Valószínűleg oda-vissza fertőzzük egymást.

2022. febr. 20. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Bőrgyógyász és nemibeteg gondozó
2022. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm egyszerű hüvely gombával, amiről most is szó van, oda ment és elkuldtek mert ilyennel nem oda kell menni, akkor valószínűleg nekem sem
2022. febr. 20. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már 15 éves sztori, de akkori barátnőm azzal fogadott, hogy a nőgyógyásza üzeni, hogy menjek el az urológiára, mert valószínűleg én okozom a folyamatos panaszait. Nekem nem volt tünetem. Elmentem az urológiára, odaadtam a papírt, amit a nőgyógyász adott. Gatya le, majd kenetet vett a húgycsőből. Utána jött a prosztatamasszázs, ami után vizeletet kellett adnom. Az is ment tenyésztésre. Kiderült, hogy tényleg van nálam gond. Kaptap antibiotikumot, a kúra alatt csak óvszerben volt szabad közösülni. Az orvos szerint ezt a gombát a termálfürdőkben lehet összeszedni és előtte jó néhány hónappal tényleg voltunk ott.
2022. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ennek a bőr és nemibeteggondozóban foglalkoznia kell az orvosnak.

A helyedben panaszt tennék az orvos ellen a kórház igazgatójánál, utána pedig elmennék urológushoz.

2022. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Suhipm válasza:
A párod nőgyógyász, te pedig urológus.., 3-7-10 napos antibiotikum terápia addig nincs szex, ha mégis akkor kizárólag óvszerrel.!
2022. márc. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!