Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heregyulladás 12 éves korban....

Heregyulladás 12 éves korban. Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Most 14 vagyok, a kérdésem az, hogy később - például ha gyereket szeretnék - lehet-e valami probléma ebből?Esetleg fogyatékkal élő gyerekem születhet?:S

Segítsetek légyszi, ezen a napokban kezdtem el gondolkozni...


2010. szept. 11. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmi szerintem, ha már gyógyult vagy
2010. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, csak 2 hétig tartott.
2010. szept. 11. 23:52
 3/13 anonim válasza:
Valószinüleg minden ok. Ha csak az egyik heréd volt gyulladásban, akkor tuti. Ha esetleg valami maradandó károsodást is szenvedett a másik még mindent el tud látni egyedül. Ez a betegség tudomásom szerint nem befolyásolja a jövőbelei gyermeked genetikáját.
2010. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom szedtél gyógyszert. Várhatóan semmi következménye nem lesz.Fogyatékkal született gyereket pedig ez semmiképpen nem okoz.
2010. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze szedtem gyulladásgátlót... azt hiszem a doki írta, de nem nagyon érdekelt...kicsi voltam, azt vártam hogy elmúljon:S
2010. szept. 14. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Helló légyszi ird már le , hogy hogy zajlott a vizsgálat onnan, hogy bementetek vagy bementél légyszi köszi én szerdán megyek fontos lennekösz
2010. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bevittek kocsival, alig tudtam járni.Valahogy eljutottam az urulógiáig, elég gyorsan sorrakerültünk.Bementünk, letoltam a gatyát,az orvos megtapizott, megállapította a problémát, felírt egy gyógyszert.Érdekel még valami?Nem nagyon emlékszek.
2010. okt. 31. 19:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi Kb én is vagyok de a járás még megy tehát semmi fájdalmas vagy kinzóeszköz nem volt oksa
2010. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond nem lesz!Kitartás.
2010. okt. 31. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi majd leírom, hogy fájt e kül én is 14 vagyok ám mint te
2010. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!