Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet a heresérvnek következmé...

Lehet a heresérvnek következményei?

Figyelt kérdés
Még 2-3 évesen volt egy heresérvem, amit meg is műtöttek, most vagyok 19, és néha elkezd "korogni" a herém (olyan hangot ad, mint amikor a gyomrom korog), és mikor maszturbálok akkor 1 perc alatt mindig elmegyek. Ez szexnél lehet gond, vagy pl. a Durex Performa óvszerrel (ami késlelteti az ejakulációt) sokkal tovább bírnám az együttlétet?
2010. dec. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A heréidnek nincs köze ahhoz, hogy meddig bírod a maszturbálást.

A korgást pedig nem lehet, hogy összekevered a bélhangokkal? Azok jöhetnek egészen lentről és kisugározhat akár a heréidre is.

2010. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy bélhangok, de mintha a heréimtől jönne.

Csak nem szeretnék azért egy szeretkezést 1 percig bírni...

2010. dec. 30. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd belerázódsz. Az elején természetes, hogy hamar elmész.

Egyébként neten lehet kapni gumis péniszgyűrűt (csak mert sztem a fém az baromság), illetve több fajta érzéstelenítős gumi van, amik nagyon jó szolgálatot tesznek ilyen helyzetben.

2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem mert nekem is 2-3 éves koromban volt. Én azóta semmi furcsát nem tapasztaltam, csak a varrás helye látszik meg a péniszem felett, de azzal meg úgy vagyok, hogy kb. nem érdekel és eddig még senkit sem zavart.

17/F

2011. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!