Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, ha egy férfi...

Az normális, ha egy férfi pisilés után nem törli meg, nem használ wcpapírt? Elvileg még olyan marad neem? Higéniailag ez elgogadható??

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Használni kellene a wcpapírt
Nem kell
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a wc papír nem jött be, mert ráragadtak a papírdarabok, így inkább megmosom, ha tehetem.
2022. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan kérdezem, hogy nem unjuk még ezt a kell törölni vagy nem kell vitát? Csomó kérdés van már itt erről. Ha akarod csinálod, ha nem akarod nem csinálod.
2022. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
amennyire en latom (no vagyok) sajnos a legtobb ferfinak az a normalis hogy nem torli. eleg undorito, nem is ertem hogy alakul ez ki ilyen sok ferfinal. oket nem arra tanitjak mint minket? van sok no se torli??
2022. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Normális. Anatómiailag képesek a férfiak arra, hogy az utolsó cseppeket "kirázzák". Ha a törlés lenne a megszokott, akkor a piszoároknál is lenne wc papír tartó.
2022. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
én ha attól tartok, hogy nem sikerült rendesen leráznom, akkor kicsit hátrahúzott fitymával rakom el a farkam, és ha véletlen még kicsöppen egy bentmaradt csepp, azt felszívja az alsógatyám (aminek megjegyzem, eredetileg az a célja, hogy a véletlen előforduló ilyen-olyan testnedvek ne magára a nadrágra kerüljenek)
2022. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 erogeen ***** válasza:
32%
Nagyon piperkőc, aki törölgeti a farkát. Meg kell rázni, aztán eltenni... és kész.
2022. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Aki látott már férfi wc-t vagy legalább tudja, mire való benne a piszoár, az pontosan tudja a kérdésre a választ. Nyilvános helyen pl. nincs lehetőség törölgetni magad, mert a piszoárok mellé papírt és szemetest erre a célra nem helyeznek ki. De ha ki is helyeznék, megnézném, melyik hölgy törölgetné magát szívesen a hölgytársak előtt...

A vizelet steril, tehát higiéniai szempontból nagy kockázatot nem jelent. Ha mégis bemegy egy-egy csepp, napi tisztálkodás és fehérneműcsere mellett az se lehet akkora probléma.

2022. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Ember, napközben terepen, bokorban, erdőben, kert végében, pottyantós árnyékszéken, de akár egy ötcsillagos irodaház piszoárjában is hogy a jó édes anyádban törölnéd meg? És még ha vinnél is külön magaddal papírost, hová dobnád? El, azt vigye a szél? Én szeretek használni wcpapírt, amikor van: Otthon. Erdőszélen nincs. Piszoárban nincs. És megmondom az őszintét, azért is szeretem inkább erdős részen lerendezni a pisilést, mert ott perceket is várhatsz, hogy rendesen kimenjen az utolsó csepp. Nem úgy, mint egy közvécében, ahol türelmetlenül állnak hatan mögötted, és mindenki mindent lát. A szarós fülkékről meg annyit, hogy általában mind foglalt.
2022. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
wc papir, papirzsebkendo elbomlik. szerinted egy no nem torli meg mikor az erdoben pisil?
2022. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

ÉS miért nem törlöd meg?

Mert ezt magadról írtad az is biztos.

2022. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!