Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22éves fiú vagyok és 4-4,5éve...

22éves fiú vagyok és 4-4,5éve küzdök a pattanásaimmal. Orvosok láttak és írtak fel sok mindent, de semmi nem használ! Mit tudtok ajánlani? NAGY a baj!

Figyelt kérdés
CSAk az antibiotikum használ abból havonta elfogy 10-15szem.amikor sok van rajtam az 30-50db-ot jelent(fejbőr,áll,nyak)Fürdősó,szauna,Aloe Vera mi segítene? SEGÍTSETEK!be van gyulladva az egész fejem nagyon fáj és van olyan rész ahol már a hajam se fog visszanőni.3x volt teljes vérkép,allergia vizsgálat,hasi ultrahang,nyál mintavétel és minden negatív lett.semmit nem találtak.semmi nem hoz rendbe.
2017. febr. 20. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sok sport és szex hozna rendbe.
2017. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hormonokat néztek?

Fiúknál nem tudom, hogy ez mennyire számít, de lányoknál hormonális problémáknál szokott ilyen lenni.

2017. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
9évig atletizáltam és most 3éve kondizok.mindig is sportoltam és egészségesen eszek.
2017. febr. 20. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Szedsz valami táplálékkiegészítőt?

Azoktól is szokott pattanás lenni.

2017. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fehérjét már abbahagytam.Vitaminok,gyors felszívódású szénhidrát és Bcaa meg Glutamin.mást nem
2017. febr. 20. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz rendszeresen olajos magvakat? (mogyoró, napraforgó, kesudió, mandula)
2017. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen!mogyoró az most is van otthon vagy 1kg.az étrendem tökéletes.edzőként magamnak csináltam meg.
2017. febr. 21. 09:14
 8/10 szamo77db ***** válasza:
Együtt érzek veled! Mennyit kínlódtam a pattanásaimmal. Még furunkulus is volt az arcomon. Végül a kamillás szappannal, langyos vízzel való bőrtisztítás használt, napi 2-3 alkalommal. És külön törölközőm volt, abba senki semmit nem törölhetett, csak én az arcomat. Nehezen rendeződött és a hegek ott vannak az arcomon. És fontos, hogy nyomkodni, gyötörni nem szabad.
2017. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 21 éves fiú vagyok és már 10 éve küzdök pattanásokkal, szinte mindent kipróbáltam már (krémek, antibiotikum, szappan, vitaminok) de hossszúton semmi nem használt.

Elmentem bőrgyógyászhoz aki felírt egy elég erős gyógyszert. Ez nem antibiotikum hanem egy A-vitamin sav, isotretinoin a hatóanyag neve és ezek a gyógyszerek tartalmazzák: Inerta, Sotret, Roacuttan, Isotretinoin-Teva ... Én inertát kaptam 2 hete napi 40 mgot szedek és már most latom a javulást, egyre kevesebb pattanásom gyullad be. Egy kúra átlagosan fél évig tart és legalább a testsúlyos 120 szorosának megfelelő Mg-ot kell beszednek a kúra ideje alatt a tartós eredmény érdekében. Ez a leghatásosabb gyógyszer de kellemetlen mellékhatásai vannak: szárad a szám, bőrszárazság. Vérvételre is elküldenek előtte mert növelheti

2017. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*bizonyos májenzim értékeket , de ha mindent betartasz akkor ez a gyógyszer tényleg segíthet.

Jobbulást!

2017. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!