Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon ciki, hogy suliorvosin...

Nagyon ciki, hogy suliorvosin nem voltam teljesen lankadt, mikor hátrahúzta a bőrt a doktornő?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy nap mint nap találkozik a jelenséggel. Gondolom tini vagy, a szellőtől is feláll ebben a korban, és ezzel a doktornő is tisztában van.
2022. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha doktor bácsi lett volna akkor cikibb lenne.
2022. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok már tini, de friss az emlék, mert 17 évesen történt középsuliban.

Ez tényleg ilyen gyakori lenne?

2022. márc. 4. 00:20
 4/14 anonim válasza:
54%
17 évesen ilyen vizsgálat? XDDDDDDDDDDDDDDD
2022. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz. Az idegesség mindenkire másképp hat. Nem te vagy az első és utolsó sem akinek merevedése lett pénisz vizsgálat közben.
2022. márc. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Végigjártam minden iskolát, de ilyen vizsgálat sosem volt. 17 évesen tuti nincs ilyen, ez kamu
2022. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol vele, ha nem a napokban történt? Felejtsd el. De nyugalom, nem te voltál sem az első, sem az utolsó. Van akinek a férfi urológusnál is van merevedése. Ahogy már írták, mindenki másképp reagál a stresszre.
2022. márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz, én is mindig izgultam nehogy felálljon. 😀

A doki meg látott már sok ilyet. Max az osztálytársak tudnak cikizni ilyenkor, ha látták.

2022. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Kamu kérdés... Senki nem húzogatja semmilyen iskolai vizsgálaton.
2022. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

a 6-os és 9-es nem ezen a világon él jobb ha csendben marad . Az én korosztályomnak általánostól-középiskoláig vagy 6 ilyen vizsgálat volt de a ma általános és középiskolás rokonaim is részt vettek már ilyen vizsgálaton.

Kérdésedre a válasz pedig az hogy nincs benne semmi különös a doktornő minden nap lát ilyet és tudja is hogy előfordulhat az hogy erekciója lesz az alanynak sokkal inkább lenne furcsa az ha semmilyen reakciód nem lett volna vizsgálat alatt tehát csak nyugi nem történt semmi különös.

2022. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!