Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, ha intim problémával...

Férfiak, ha intim problémával mennétek dokihoz, ti inkább nöi vagy férfi orvost preferálnátok?

Figyelt kérdés
Személy szerint én inkább férfihez mennék. Elvégre neki is az van ami nekem, szóval ebből a szempontból több a tapasztalata szerintem. Persze vannak egyébb fontos tényezők is.

2021. jan. 27. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Doktor
Doktornő
42 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi.
2021. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Benne van a nevében Urológus.
2021. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább férfi.
2021. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi pont amiat amit irtal nem csak könyvekben olvasta
2021. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Igazából nekem teljesen mindegy, csak gyógyítson meg

Akár nő, akár férfi...most őszintén, ha doktornő, akkor mi van? Neki ez a hivatása, ne úgy nézz rá mint nőre, hanem mint kezelőorvosra!

2021. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

“ Neki ez a hivatása, ne úgy nézz rá mint nőre, hanem mint kezelőorvosra!”


Férfiként mindig azon a véleményen voltam, hogy a nő jobb nőgyógyász tud lenni, mint egy férfi. Vannak dolgok amit az ember a saját testén megél, többet jelent mint csak a tananyagból ismerni.


Az urológusnál szerintem pont fordítva ugyanez.

2021. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első urológiai problémám alkalmával az urológián férfi doki volt. Hát hiába neki is olyan van mint nekem nagyon lekezelő, és felületes volt a vizsgálat. (Mellékhere gyulladás) Felírta az antibiotikumot és elküldött, hogy egy hét múlva menjek kontrollra. Egy hét után a doki nem volt hanem egy fiatalabb urológus doktornő rendelt. Részletes kikérdezés után alaposan megvizsgált, UH vizsgálatra küldött, másik gyógyszert írt fel, és a here jeges borogatását rendelte. Mondanom sem kell, hogy a panaszok pár nap alatt enyhültek. Akkor megfogadtam, hogy ha választhatok nő urológushoz fordulok ha még lesz legközelebb.
2021. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ne feltétlen csak urologusra gondoltam, börgyógyászra is. Azon a területen szerintem több a nöi orvos. És igen ahogy irtam vannak más fontos tényezök is. Mint például az orvos hozzáállása a dolgokhoz, a modora. Például lehet valaki nagyon jó orvos, ha közben egy beképzelt tuskó aki semmibe se nézi a betegét. De persze lehet kedves is, aki meg nem igazán érti a dolgát (bár ez utobbi valószínűleg ritka).
2021. jan. 27. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es:

Hasonló történetem van nőgyógyásszal.

A 6-os szerintem még nem volt ilyen dokinál ezért ez a véleménye.

Viszont én is és sok nő is jobban szereti ha a nőgyógyász pasi, a nők sokkal durvábbak.

2021. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Tényleg nem voltam nőgyógyásznál. :)


Viszontn urológusnál sem. És sosem gondoltam volna hogy a női nőgyógyász durvább.

2021. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!