Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bármi belemegy a húgycsövembe,...

Bármi belemegy a húgycsövembe, hugyúti fertőzést kapok tőle, miért?

Figyelt kérdés

A tusfürdő istentelenül fáj, a síkosítókból max annyi fér bele ami az óvszeren van, a vízalapú síkosítókkal már nagyon megjártam... A kérdésem meglehet, hogy a szexuális kategóriába tartozik... De elsősorban az a két problémám van, hogy 1 hogyan fogok így szexelni, 2 örök életre az orál is óvszerben lesz ezek szerint?

Mert így nem annyira élvezem... Kipróltam és a saját nyálamtól is hugyúti fertőzést kaptam (legalábbis fájt utána hetekig az ejakuláció és a pisilés is +antibiotikum után lett jobb)

Prosztatagyulladásom is volt kb 17 éves korom óta, de már 80%ban elmúlt(19vagyok). Vége lesz valaha ennek az állapotnak?

Meglehet, hogy az én nyálammal gond van, az övével pedig nem lenne?

Gyenge a húgycsövem flórája?

Hogyan lehetne visszaépíteni?



2022. márc. 4. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk őszintén szólva én elmennék egy normális urológushoz, kivizsgaltatnám magam teljesen, vizelettenyésztésen, prosztatán át mindent, és neki tenném fel ezeket a kérdéseket.
2022. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a hólyaghurutodat, vagy nem tudom, milyen baj lehetett, nem kezelték ki normálisan.A gyógyszerek szedését nem szabad a felénél abbahagyni, annyit kell bevenni, amennyit felírt az orvos.
2022. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Örömre adhat okot, hogy egyre többen ismerik fel a velünk/bennünk létező baktériumflóra jelentőségét, de a húgycsőben pont nincs ilyen. Ha van, az már régen rossz.
2022. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!