Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valamilyen módszer arra,...

Van valamilyen módszer arra, hogy megnöveljem a péniszem méretét, ha valóban kicsi? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azért szeretném megnagyobbítani, mert nekem valóban kicsi, és nem önbizalomhiány van a háttérben mint a legtöbb kérdezőnek akik 13 cm re azt hiszik kicsi.

Most 22 éves vagyok és gyakorlatilag 14-15 éves korom óta ugyan akkora a méretem, nem történt semmi változás. Lankadt állapotban nagyjából 4-5 cm körül van, merev állapotban pedig 9-10.

Eddigi alkalmak során sokszor problémát okozott, és az önbizalmam is lehúzza.



2022. márc. 6. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Milyen problémát okozott?

A női hüvely hossza átlagosan kB 10 cm. Tehát az általános teória miszerint a lányok a nagy kukit szeretik tök alaptalan.

A jó szex különben sem ezen múlik.

2022. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Problémát mint például kevés pózt tudtunk rendesen használni, vagy láttam rajtuk, hogy ez nekik kevés ( pl 5 ből 3nak). De volt már arra is példa, hogy csak ezért utasítottam visza egy szex lehetőséget, mert gondoltam egy alkalmi szexnél nem egy kis méretre számított volna.
2022. márc. 6. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

1


Azért amikor meglátom, hogy az afroamerikai úriember eltünteti a 24 centis husángot a 45 kilós hölgy hüvelyében, mindig eszembe jut róla amit írtál, hogy itt valaki hazudik!

2022. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem lehet novelni, hogy valaszoljon valaki a kerdesedre.

Ez van sajnos, el kell fogadnod

2022. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ki mérte le azt a 24 centit? Hmmm....
2022. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá semmilyen módszer
2022. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztos van rá valamilyen kókler módszer (krémek, tabletták stb), mint pl. a mellnövelésére is, de az biztos, hogy egészségtelen, rosszabb esetben bele is halhatsz. Szerintem keress egy olyan barátnőt, aki szeret téged és őt valószínűleg nem fogja érdekelni. Ha csak alkalmi partnereket keresel, ők csak a külsőre mennek, nem csoda, hogy reklamálnak. Amúgy biztatásul: nem vagyok csúnya nő, voltak jó pasijaim és egyik exemnek is elég kicsi volt, de nekem ez soha nem volt probléma, mert jó volt vele a szex ettől függetlenül és mivel szerettem vele lenni, eszembe se jutott a farka méretén kattogni.
2022. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Hallottam már ilyen plasztikai műtétről, de nagyon veszélyes. Semmi értelme a kockázatnak. A krémek, gyógyszerek csak parasztvakítás. Olyan partnert kell találni, akit nem zavar (mellesleg csak kifogás a méret, mert akkorára tágul a hüvely, amekkorára kell). Tudom, hogy nehéz lehet, de ezzel tényleg vagy megbarátkozol, vagy egy életen át csorbítja az önbizalmad feleslegesen.
2022. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen tökéletes méret,ne foglalkozz vele .
2022. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Optikai "tuning" lehetséges. Leborotválod a szőr körülötte, lefogysz és olyan kajákat eszel, amelyek potencianövelők.

A pénisz merevedése is elétrő, minden alkalommal szinte más, magyarán nem mindig egyforma a méret. Függ a fizikai, mentális állapottól, a táplálkozástól, életmódtól stb.

2022. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!