Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valamilyen módszer arra,...

Van valamilyen módszer arra, hogy megnöveljem a péniszem méretét, ha valóban kicsi? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azért szeretném megnagyobbítani, mert nekem valóban kicsi, és nem önbizalomhiány van a háttérben mint a legtöbb kérdezőnek akik 13 cm re azt hiszik kicsi.

Most 22 éves vagyok és gyakorlatilag 14-15 éves korom óta ugyan akkora a méretem, nem történt semmi változás. Lankadt állapotban nagyjából 4-5 cm körül van, merev állapotban pedig 9-10.

Eddigi alkalmak során sokszor problémát okozott, és az önbizalmam is lehúzza.



2022. márc. 6. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

Keress egy dominát aki eljátszik vele. Sajnos mást nem nagyon tudsz tenni, de ha van egy ilyen hajlamod vagy fétised akkor jó élményekben lehet részed. Nekem is akkora mint neked és nekem csak ez vált be. Dominát könnyebb találni mint egy olyan nőt aki ezt fizikailag élvezni fogja.

24/F

2022. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
kérdezd meg MZP-t elvileg 4 év alatt akkora dorongot növesztett hogy lankadtan is szétrepesztene
2022. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért bíztatjátok. Igen, kicsi. A csajoknak nem jó. Mi franc élvezhető benne. Nem is érezni
2023. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!