Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előrehaladott hererák? Va...

Előrehaladott hererák? Van egy csomó a bal herémen, a bal kulcscsontom felett is van egy csomó. Deréktáji fájdalmam van és köhögök de nincs torok fájdalmam nemhiszem hogy betegség lenne!Holnap megyek orvoshoz valaki...

Figyelt kérdés
Tud mondani valamit? Ez milyen stádium? Mennyi a gyógyulási esély? Aki tud mondani valami érdemleges választ azt megköszönném!16éves vagyok...

#rák #hererák #daganat #Előrehaladott
2022. márc. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az 16 evesen de menj orvoshoz
2022. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mellékherédet érzed? A másik heréden van ilyen csomó? Ne gondolj egyből rosszra! Holnap mindenképpen keress fel egy urológust! Ha mégis az lenne, akkor gondolj arra, hogy a hererák nagyon jól gyógyítható, szinte teljesen és a kezelés után teljes értékű életet élhetsz. Majd írd meg, hogy mi volt.
2022. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, de 16 évesen beb*szna.
2022. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként semmit nem növekedett miota észrevettem, kb másfél hónapja
2022. márc. 9. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál orvosnál?
2022. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na voltál orvosnál? Egyébként hasonlóként éltem meg ezt én is ebben a korban, azt hittem, hogy hererák, de a mellékheréimet nyomkodtam. Azok egyébként elég érzékenyek, nem szeretik a nyomkodást.
2022. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, here ciszta
2022. ápr. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!