Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan srác, akinek...

Van itt olyan srác, akinek szintén körül van metélve a farka, és szégyellte gyerekkorában?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy régen mindig szégyelltem, mert csak nekem volt ilyen, és próbáltam eltakarni, ha olyan volt a helyzet.

2022. márc. 11. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

#10

Annyi a különbség egy kis mell és egy körülmetélt pénisz között, hogy az előbbi természetes, az utóbbi pedig egy csonkítás eredménye.

2022. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
89%

Aki ezt csonkításnak hívja az nincs tisztában a szó jelentésével. Az csak egy bőrdarab. Nem a kezed vagy a lábad vágják le... Nekem is megcsinálták gyerekkoromban és ez miatt sosem éreztem azt, hogy csonkított lennék...

És pont.

2022. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Csupasz makk ***** válasza:
100%
Engem 12 éves koromban metéltek körül rendkívül súlyos fitymaszűkület miatt. Kamaszkoromban megcsonkítva éreztem magam és nagyon szégyenltem a vágott fütyimet. 17-18 éves koromra megszoktam, hogy körül vagyok metélve, ekkor már egyáltalán nem zavart, ha mások is látták a lecsupaszított makkomat. Ma már el sem tudnám képzelni a farkamat fitymával, nekem ez a természetes állapot. Teljesen fesztelenül járok naturista strandra, meg vegyes strandra is. Sokszor előfordult, hogy én voltam az egyetlen vágott férfi, de volt olyan is, amikor több is volt rajtam kívül. Nagyon örülök, hogy átestem ezen a beavatkozáson, így sokkal férfiasabban néz ki a szerszámom, ráadásul a metélés óta tökéletesen működik.
2022. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van aki még most is.

Ill.soha nem fog elmúlni ez sajnos.

márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!