Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fél év alatt le lehet fogyni...

Fél év alatt le lehet fogyni 5 kilót?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, egy reumatológiai betegség miatt egy éve abba kellett hagynom a sportot, a kezelés mostanra hatott, most tudnám újra kezdeni az életemet.


A sport hiánya miatt meghíztam 5 kilót, ami önmagában nem sok, de a hasizmaim teljesen elgyengültek és pocakos lettem, ami elég nagy érvágás azután, hogy milyen jól néztem ki egy évvel ezelőtt.


Sajnos a futás és a súlyzózás orvos tanácsára nem játszik, így az úszásra és biciklizésre gondoltam első sorban.


Milyen tanácsokkal tudnátok ellátni?


Ha le is fogyok, mit kezdjek a hasammal? A fogyástól önmagában nem kerül vissza a bélrendszerem az eredeti helyére.



2022. márc. 15. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Heti 1 kilót is le lehet és maximum ennyi fogyást javasolnak az emberek. 5 kilót max másfél hónap alatt le lehet dobni.
2022. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Étrendváltással, csak jó és kis mennyiségű ételek és víz ivással lement 30 kiló fél év alatt.
2022. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán
2022. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Simán lelehet fogyni. Személyes tapasztalataim alapján a mozgás fontos de az mindegy, hogy milyen formában. Az úszás meg a biciklizés tök jó fogyásra.

Az étkezésre kell nagyobb hangsúlyt fektetni. A helyes étrend mindenkinél mást jelent ezért talán az lenne a legjobb megoldás ha beszélnél egy dietetikussal.

2022. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem úgy indult be a fogyás, hogy megnöveltem a fogyasztott vízmennyiséget és legalább 5ször eszem egy nap kisebb adagokat, hogy felgyorsuljon az anyagcsere.
2022. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 15. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán, kalóriákra figyelj oda, folyadékra, és 5 kiló hipp-hopp lemegy rólad.
2022. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Reggelire megeszel egy zsemlét, két főtt tojást és egy kis doboz kefírt. Ugyanez a vacsora is. Mást nem lehet enni. Elég mennyiségű folyadékot iszol (csak vizet, semmi üdítő vagy gyümölcslé) és szedsz valami multivitamin készítményt.

Két hónapnál tovább nem szabad csinálni, én mozgás nélkül heti 1 kilót adtam le vele.

2022. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ez az amit nem szabad csinálni, mert ez csak a jojó effektust indítja majd be. Mindent lehet enni, de ha kisebb mennyiségben eszi valaki a szokásos ételeket, már attól is indul meg fogyás.


A séta, a kocogás, pár saját testsúlyos edzés (youtube tele van vele) és simán le fog az a pár kiló menni, plusz a test is formásabb lesz.

2022. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!